Як зробити dvd-диск з меню. Як зробити картинку на dvd диск.

Якщо ви займаєтеся фото- або відеозйомкою, то знаєте не з чуток, що кожен знімальний день вимагає створення звіту або диска з матеріалом, який будуть у вас купувати. Для створення диска можна скористатися будь-якою програмою, яка вміє переносити дані з жорсткого диска на CD/DVD-диск. Але сьогодні замовника більше цікавлять диски, які можуть виділитися своєю оригінальністю, наприклад, диск з меню. Про те, як створити такий диск, читайте далі.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Super DVD Creator.
Інструкція
1
Належить програми Super DVD Creator є 3 невеликих утиліти, призначені для створення меню DVD- диска : - конвертер файлів (при створенні диска файли будь-якого формату конвертуються в ффйли формату VOB); - створення меню для DVD- диска , а також установка параметрів автозапуску; - запис на DVD-диск.
2
Запустіть конвертер. Перед вами з'явиться головне вікно програми, панель інструментів містить мінімальну кількість кнопок, що, в принципі, вам цілком вистачить для створення коректно працюючого меню диска . З пропонованих кнопок, скористатися можна установкою початку і «кінця фрагмента картинки для меню, а також кнопки« Формат екрана »і« Якість зображення ». Якщо в цьому вікні всі закінчили, переходимо до наступного вікна, натиснувши кнопку DVD compiler.
3
У новому вікні необхідно вибрати зображення, яке буде відображатися в меню диска . Зробити це можна в правій частині вікна, прокручуючи список доступних фотографій. Також можна додати своє зображення, оскільки стандартний набір картинок невеликий. Для пунктів меню виберіть фрагменти відео, які будуть програватися в маленьких віконцях. Після цього залишається додати текст в меню диска , а також музичний файл, який буде відтворюватися при завантаженні вашого диска .
4
Останнім етапом створення диска буде його запис. Можна записати диск через Super DVD Creator або скористатися іншими програмами, наприклад, Nero.