Як малювати героїв з мультфільмів. Як навчитися малювати героез з діснея.

Багато мультиплікаційні персонажі завоювали всесвітню популярність і любов безлічі людей, завдяки своїй чарівності і пізнаваному характером. Ви можете самостійно намалювати героя улюбленого мультфільму, навіть якщо ви ніколи не займалися малюванням - за будовою мультиплікаційні персонажі дуже прості, і їх малювання не складе для вас складності. Як приклад того, як малювати мультиплікаційного героя, розглянемо Симбу зі знаменитого мультфільму «Король лев».
Інструкція
1
Будова тіла мультиплікаційного персонажа відрізняється від будови тіла справжнього лева, тому враховуйте це в процесі побудови напрямних і допоміжних ліній. Намалюйте коло на місці голови Сімби і проведіть на ньому вигнуту вправо лінію, щоб намітити ракурс повороту голови.
2
Також нанесіть на круг горизонтальні напрямні, на які ви будете орієнтуватися, розміщуючи на «обличчі» Сімби очі, ніс і рот. Легким штрихом намітьте шию і зобразите тулуб у вигляді двох пересічних кіл однакового розміру. З останнього кола проведіть вигнуту лінію хвоста з пензликом. Намалюйте обриси передніх і задніх кінцівок героя.
3
Ліворуч і праворуч від голови у верхній її частині намалюйте округлі вуха і починайте промальовувати морду Сімби - намалюйте великі розкосі очі, виступаючий ніс, рот і підборіддя, прямокутні обриси якого виходять за нижній край круга.
4
Намітьте потовщення тулуба на місці з'єднання тіла з лапами. Кружечками покажіть місце розташування суглобів. На лапах позначте пальці вигнутими лініями, надайте левеняті ще більш реалістичну форму.
5
Прорисуйте вуха, штрихуванням покажіть фактуру вовни на грудях і голові. Зробіть хвіст більш товстим, а пензлик - більш пишною. Деталізуйте вухо так, щоб воно виглядало об'ємніше.
6
Пожвавити малюнок можна, вималювати очі персонажа. Додайте йому зіниці, направивши погляд в якусь одну точку, а також намалюйте густі брови. Деталізуйте кошлату шерсть на грудях, спині, хвості і лапах. Обробіть ластиком і штрихуванням області світла і тіні. Ваш малюнок готовий.