Як малювати красиві картинки.

Красиво малювати може кожен - навіть якщо ви ніколи не вчилися в художній школі і ніколи не тримали в руках фарби і пензель, при належному старанні і бажанні ви зможете навчитися малювати не гірше інших сучасних художників, запам'ятовуючи на папері свої фантазії і образи. Для того щоб навчитися малювати, необхідно постійно практикуватися, не припиняючи процес навчання і вдосконалення своїх умінь.
Інструкція
1
Самостійне навчання малюванню неможливо без книг з техніки живопису і малюнка. Знайдіть для себе підходящі книги, доступно і детально пояснюють техніку малюнка і особливості різних живописних матеріалів. Також вам знадобляться книги з теорії кольору, композиції, анатомії, і багатьом іншим наукам, які дозволять вам навчитися малювати і відчувати малюнок.
2
Результати навчання будуть більш ефективними і швидкими, якщо ви крім самоосвіти будете брати уроки у приватного викладача з малювання. Досвідчений викладач зможе виправити ваші помилки, вказати, в якому напрямку рухатися, і допоможе швидше і якісніше засвоїти ряд моментів, які ви набагато довше будете освоювати самостійно по книгах.
3
Перш ніж ви навчитеся малювати предмети, узяті з власної уяви, навчитеся малювати з натури. Чим більше ви практикуєтеся в малюванні з натури - тим швидше буде вдосконалюватися ваша майстерність. Малюйте якомога більше проявів навколишнього вас світу - натюрморти, пейзажі, люди і тварини - все це удосконалює навичку малювання.
4
Для того щоб завжди мати можливість замалювати вподобану композицію, носіть з собою ескізний блокнот або альбом, а також олівці різної твердості і стірательную гумку. Постійно робіть начерки, вчіться робити малюнки об'ємними, додаючи світло і тінь, деталізуйте зображення, дотримуючись перспективу і пропорції.
5
Малюйте різними матеріалами, застосовуваними як в графіці, так і в живописі - це допоможе відчути різницю між фарбами і графічними матеріалами (пастеллю, сангиной, вугіллям), і допоможе вам зрозуміти, для яких малюнків більше підходять ті чи інші матеріали .
6
Пробуйте замальовувати деякі об'єкти по пам'яті, додаючи деякі деталі з власної фантазії. Дивіться на твори мистецтва, створені знаменитими художниками, черпайте в них натхнення і поступово створюйте власний унікальний стиль.