Як малювати фарбами по склу.

Навчання малюнку на склі краще почати з роботи над плоским шматком скла. Об'ємний предмет такий, як стакан або келих, вимагає більшої майстерності та підготовки. Техніка малюнка по склу схожа з технікою акварелі.
Інструкція
1
Намалюйте ескіз майбутнього малюнка в натуральну величину на папері. Промальовувати в кольорі необов'язково, але представляти загальну картину потрібно хоча б в голові. Якщо ви не впевнені в сполучуваності квітів, прорисуйте на папері в кольорі.
2
Протріть скло розчинником. Підійде будь-який, від "White Spirit" до рідини для зняття лаку для нігтів. Це потрібно для знежирення скла.
3
Покладіть малюнок під скло і візьміть контур-фарбу для скла. Вам можуть стати в нагоді і насадки для контурів, з їх допомогою ви тоншають лінії. Упріть руки в стіл або підставку і, натискаючи на тюбик, пройдіть по всіх контурах малюнка, перекладаючи з паперу на скло. Якщо у вас немає художнього досвіду, спочатку лінії будуть нерівними, ширина постійно буде гуляти. Носик тюбика може стосуватися скла або перебувати в міліметрі від нього, як вам зручно.
4
Заберіть ескіз і розгляньте малюнок на склі. Підправте, якщо вам щось не подобається. Зайве можна прибрати кінчиком ножа після висихання. Додайте потрібні елементи, водячи контуром по склу .
5
Після повного висихання остаточного шару контура візьміть пензлик, палітру, фарби і воду. Для промивки пензлика візьміть розчинник.
6
Фарба по склу наноситься одним рівномірним шаром. Пензлик не повинна залишати «сухих» мазків, постійно наповнюйте волосся фарбою. Постійно перевіряйте роботу на просвіт. У фарбі по склу часто залишаються «дірки», які потрібно замазувати.
7
Після повного висихання фарби приберіть скло в рамку.
Зверніть увагу
В перервах між використанням закривайте банки і тюбики з фарбою і контуром, щоб запобігти їх висиханню.