Як пов'язати бере для дитини.

В'язання - дуже захоплююче і водночас корисне заняття. Зв'язавши своїми руками якусь річ, ви можете втілити в ній свою фантазію і тонкий смак. Діти, у яких мами - рукодільниці, завжди модно і елегантно одягнені. Розглянемо, як легко і швидко можна пов'язати бере для дитини .
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - гачок або спиці
Інструкція
1
Для берета на дитини 3-4 років буде потрібно 100-150 г пряжі. Якщо ви хочете теплий беретик, візьміть напівшерстяну пряжу або мохер.
2
Крючком потрібної товщини (див. Упаковку пряжі) в'яжемо ланцюжок 4 повітряних петель і замикаємо її в кільце з'єднувальним напівстопчиком.
3
Далі в'яжемо основним узором - напівстовпчиками з накидом. Вони виходять вище звичайних стовпчиків без накиду, тому бере в'яжеться швидше і візерунок виглядає лучше.Полустолбік з накидом: робимо накид на гачок, потім вводимо гачок в петлю попереднього ряду, захоплюємо робочу нитку і протягуємо її одночасно через всі три петлі, що знаходяться на гачку.
4
В'яжемо бере по колу. Ланцюжок з 4-х петель - це 0-й ряд. Далі в'яжемо: 1 ряд - 8 напівстовпчиків з накидом (п/ст.с/н.); 2 ряд - збільшуємо вдвічі кол-во п/ст.с/н. = 16 петель; 3 ряд - робимо прибавки петель через 1 петлю, тобто з однієї петлі пров'язуємо 1 п/ст.с/н., А з другої - 2 п/ст.с/н., І т.д .; 4 ряд - робимо прибавки через 2 петлі: 2 петлі пров'язуємо п/ст.с/н., в третю в'яжемо 2 п/ст.с/н. і т.д.
5
Таким чином, вийде бере з восьми клинів. Коли ви досягли потрібного вам розміру дна берета, приблизно 25 см, то потрібно в'язати три ряди п/ст.с/н. без додавання петель. Після цього починаємо збавляти петлі.
6
Кількість отриманих петель ділимо на 8 і зменшуємо через отримане кількість петель, пропускаючи одну петлю попереднього ряду. Зменшуємо до тих пір, поки бере не буде дитині за розміром. В якості обідка можна пров'язати кілька рядів стовпчиків без накиду або стовпчиків з накидом.
7
Зв'язати бере для дитини можна і спицями, принцип в'язання залишається тим же, тобто петлі додаються й зменшуються по одній і тій же схемі. Головне, щоб убавленія і додавання виконувалися строго між клинами берета, тоді виріб буде виглядати акуратно і красиво.