Як видалити людей з моїх друзів.

З кожним днем все більше людей з'являється в соціальних мережах, які за останні кілька років стали настільки популярними, що відтіснили на другий план всі інші способи віртуального спілкування. У нових користувачів виникає багато питань з використання функціоналу своїх особистих сторінок в мережах. Одне з таких питань - як видалити людей зі списку друзів.
Інструкція
1
Для видалення будь-кого з своїх друзів в мережі «Мій світ» вам потрібно авторизуватись в системі (ввести логін та пароль на сайті www.mail.ru) і перейти на свою сторіночку в «Моєму світі». Тут вам потрібно відкрити розділ «Мої друзі», клацнувши на однойменній написи в правому верхньому кутку сторінки. Перед вами відкриється список друзів. Натисніть на хрестик поруч з фотографією друга для видалення цієї людини зі списку.
2
В «Одноклассниках» вам потрібно на своїй сторінці перейти на вкладку «Друзі» і вибрати зі списку людину, яку ви не бажаєте в ньому бачити. Наведіть курсор на фотографію цієї людини і в меню виберіть команду «Видалити». Система переконається, що ви не помилилися, виконуючи цю дію, і після вашого підтвердження видалить людини з ваших друзів.
3
Якщо вам потрібно видалити когось із друзів в своєму профілі «В Контакте», перейдіть на свою сторінку і натисніть кнопку «Друзі» в меню, яке знаходиться в лівій частині сторінки. Знайдіть у списку «непотрібного» людини і натисніть кнопку «Прибрати з друзів». Підтвердіть свій вибір для завершення.
4
У соціальній мережі Facebook (Фейсбук) відкрийте свою сторінку. Якщо ви знаходитесь на сторінці «Стрічка новин», клацніть на посиланні зі своїм ім'ям поруч з фотографією вашого профілю. В меню зліва натисніть кнопку «Друзі», а потім натисніть кнопку "Редагувати список друзів». Вибравши людини, яку потрібно прибрати зі списку, натисніть на хрестик поруч з його ім'ям.