Як прибрати синці. видалення синців на шкірі.

Синці - це вихід крові з ушкоджених судин під шкіру. Як правило, вони виникають в наслідок удару або травми. Для того, щоб швидше їх позбутися, необхідно навчитися правильно лікувати синці.
Інструкція
1
Якщо ви сильно вдарилися, але на шкірі немає видимих ушкоджень, то необхідно заздалегідь подбати про те, щоб не виникла гематома. Для цього прикладіть до цього місця холод. Можна також натерти забите місце бодягою - це засіб здавна використовувалося для лікування синців.
2
Добре допомагають компреси з касторки. Намажте їй пошкоджене місце, накладіть теплий компрес і залиште його на ніч.
3
Якщо синець вже утворився, то його розсмоктуванню може посприяти йодна сіточка. Наносите її на синяк на ніч, до ранку йод повинен повністю вбратися.
4
Можна спробувати і наступний народний рецепт: візьміть один яєчний жовток, одну столову ложку меду і одну столову ложку рослинної олії. Отриману масу нанесіть на синяк, укутайте теплою пов'язкою і залиште на добу. Такий компрес відмінно розсмоктує навіть застарілі гематоми.
5
Для якнайшвидшого видалення синця можна взяти горілку і звичайну воду, змішати в рівній кількості і заморозити у формочках для льоду. Отриманими кубиками необхідно протирати синяки кілька разів на день.
6
Уже проявився синець можна змащувати маззю на основі тієї ж бадягі. Такі мазі продаються в аптеці і мають кілька різновидів - порадьтеся з провізором, яку краще вибрати саме для вашого синяка.
7
Можна купити мазі "Рятувальник" і "Троксевазин" - вони теж сприяють якнайшвидшому зникненню синця.
8
Якщо гематома довго не проходить, або на шкірі з'явилися виразки, необхідно терміново проконсультуватися з лікарем.
Корисна порада
Якщо синець з'явився на самому видному місці, а вам необхідно бути присутнім на якомусь важливому заході, то можна спробувати замазати синяк за допомогою тонального крему, підібраного в тон вашої шкіри.