Як прикрашати дерева. Як красиво оформити обрізане дерево.

Якщо ви живете у власному будинку, то займаєтеся не лише прикрасою фасаду та інтер'єру самої будови, але і прилеглої до нього території. І якщо з квітами і альпійськими гірками все більш-менш ясно, то питання про оформлення дерев поки відкрите. Як урізноманітнити свій ландшафтний дизайн оригінальною прикрасою?
Інструкція
1
Плодоносні дерева у весняно-літній період прикрашають себе самі. Ніжні пахучі квіти, а після і яскраві соковиті фрукти, - ось краще оформлення, яке могла придумати природа. У неї варто повчитися і застосувати ці принципи до звичайних дерева м, які радують нас тільки зеленню. Купіть воскові фрукти і закріпіть їх на гілках. Так ви зможете вбити одразу двох зайців. По-перше, птахи, спробувавши таке «частування» перестануть залітати в ваш сад і залишать урожай в цілості. По-друге, ви чимало здивуєте гостей своїми Мічурінського подвигами і зростаючими на березі грушами.
2
Невеликі дерева можна прикрасити штучними або саморобними паперовими квітами. Вони не зів'януть і тішитимуть вас все літо. Єдине, що може їм зашкодити - це несприятливі погодні умови.
3
Взимку або ранньою весною можна прикрасити дерева світловий гірляндою. Таке оформлення особливо популярно перед європейським Різдвом або російським Новим роком. Гірлянди мають бути обов'язково вуличними і вологозахищеними. Уважно перевірте всі з'єднання, щоб не трапилося замикання в дощову або снігову погоду. Кольори гірлянди можуть поєднуватися з оформленням фасаду будинку або просто привертати увагу яскравими підморгуваннями десятків лампочок.
4
Простір під дерева ми вдасться прикрасити квітником або газоном, на якому буде приємно посидіти жарким літнім днем. Якщо у вас ростуть невеликі вічнозелені дерева , їх потрібно красиво обрізати. Це не тільки корисно самим рослинам, але і додасть європейський шик вашому саду. За допомогою професійного садівника або власними силами ви можете надати дерева м будь-яку форму. Отримуйте задоволення від спілкування з природою!