Як прибрати запалення на обличчі. Як протягом 4 днів прибрати запалення з обличчя.

Багатьом жінкам і чоловікам доводиться боротися з різними проблемами шкіри обличчя. Але ніхто не замислюється всерйоз про те, що може бути причиною запалення на обличчі, хоча ця проблема найчастіше виникає ще в молодому віці. Що ж потрібно зробити, щоб зняти запалення на обличчі раз і назавжди?
Вам знадобиться
  • - листя подорожника;
  • - свіжий огірок;
  • - лікарська ромашка;
Інструкція
1
Якщо запалення на обличчі з'являються у вас постійно, варто простежити за своїм режимом харчування. Виключіть з раціону кетчуп, шоколад, гострі приправи. Замініть салати з додаванням майонезу на страви зі свіжими овочами, які не вимагають приправ і добавок.
2
Придивіться до змін з вашою шкірою після скасування деяких страв. Можливо, що причина запалення - алергія на деякі продукти харчування. Іноді запалення на шкірі можуть бути сигналом кишечника про нестачу молочного харчування. Включіть у свій раціон кисломолочні продукти і спостерігайте за змінами з вашим обличчям.
3
Якщо ж причина полягає в самій шкірі, то її варто «погодувати і полікувати» натуральними засобами. Дуже легко зняти запалення на обличчі, використовуючи листя подорожника або свіжу шкіру огірка. Перш, ніж приступити до даної процедури, вмийтеся з милом або косметичним молочком для жирної шкіри. Обережно зніміть залишки вологи з обличчя гігієнічними серветками.
4
Протріть обличчя тампоном, змоченим у спеціальному засобі, що не містить спирту. Листя подорожника або шкіру огірка (у вазі не більше 50 грам) дрібно порвіть, додавши чайну ложку г обличчі рина, перемішайте до утворення кашки. Нанесіть отриману масу на попередньо очищене обличчя і тримайте протягом 15-20 хвилин.
5
Після цього зніміть залишки маски стерильним тампоном і помийте обличчя теплим відваром з додаванням квітів лікарської ромашки. Дану процедуру найкраще робити на ніч. Якщо відчуєте стягання, нанесіть тонкий шар крему для жирної шкіри, не змащуючи місця запалення . Повторити процедуру можна ще через два дні і, бачачи поліпшення, продовжувати протягом 10 дней.Еслі ви будете дотримуватися режиму харчування і застосовувати природні засоби для того, щоб зняти запалення на обличчі , ваша шкіра буде ніжною і бархатистою.