Як зшити просту спідницю.

Для того щоб зшити просту спідницю , не потрібно ніяких складних навичок і умінь. Досить просто трохи володіти швейною машинкою і розуміти принципи шиття і розкрою тканини. Трохи часу - і ексклюзивна спідниця буде готова.
Вам знадобиться
  • Журнали з выкройками
  • Бумага
  • Ткань
  • Ножницы
  • Нитки
  • Швейная машинка
Інструкція
1
На самому початку перед тим як приступати до пошуку викрійки, потрібно виміряти себе, щоб максимально точно визначити свій розмір. Іноді закордонні журнали роблять викрійки зі своїми маркіровками розмірів, тому важливо перевірити ще раз це ще раз. Мірки знімаються наступним чином: потрібно взяти спеціальну сантиметрову стрічку і виміряти талію в найвужчому місці тулуба.
2
Після цього таким же чином заміряємо обхват стегон. Ця мірка береться в найширшому місці стегон. Після запису цифр шукаємо їх у таблиці розмірів і визначаємо свій розмір по цьому журналу і, відповідно, шукаємо підходящу викрійку.
3
Далі вимірюємо довжину майбутньої спідниці (ДЮ), щоб вибрати з викрійок підходящу вам модель (мінімальна довжина спідниці - 30 см).
4
Після того як розмір визначений і обрана модель спідниці, потрібно підготувати тканину до розкрою. Якщо це натуральна тканина, то її потрібно випрати і відпарити, щоб спідниця не сіла після першого ж прання.
5
Після того як тканина готова до роботи, потрібно перевести викрійки на папір і починати кроїти. Перед розкриємо тканину потрібно правильно розкласти, щоб тканини вистачило, виворіт не плутати з особою, напрям часткової нитки завжди співпадало. При розкрої користуйтеся легко змивається, крейдою або шматочком мила, але ні в якому разі не ручкою або фломастером. Якщо вам знадобиться пересунути викрійку, тканина в тому місці може бути зіпсована фарбою від маркера.
6
Потім потрібно вирізати деталі (не забудьте про припуски на шви!) І змітати їх. Найкраще, якомога частіше приміряти майбутню спідницю , щоб уникнути непоправних помилок.
7
Якщо зметана спідниця добре сидить, то можна прострочити по швах звичайної швейною машинкою. Залишилося тільки витягти наметочним нитки і відпрасувати готову спідницю .