Як виростити розсаду цвітної капусти.

Цвітна капуста містить білок, вітаміни, мінеральні солі. Це смачний і корисний овоч, але вирощувати його дещо важче, ніж інші сорти капусти . Справа в тому, що кольорова капуста любить родючі, добре зволожені ґрунти. Але заради відмінного смаку варто потрудитися! Успішно вирощувати цей сорт капусти можна тільки розсадним методом.
Інструкція
1
Найкраще вирощувати розсаду кольоровий капусти в теплиці. Перед висіванням насіння на розсаду підготуйте грунт: перекопайте грядки і удобрити їх гноєм, мінеральними добривами. Не зловживайте азотом - його надлишок може привести до того, що головки капусти стануть менш щільними, ніж потрібно.
2
В кінці квітня можна сіяти насіння кольоровий капусти . Зробіть в підготовлених грядках ряди на відстані 50 -60 см один від одного. Ретельно пролийте їх теплою водою і засейте насінням. Потім натягніть поліетиленову плівку. У теплі дні плівку треба відсунути або знімати, щоб розсада не витягнула.
3
Через два тижні після того, як розсада зійшла, підгодуйте її добривом, наприклад, «Агрікола-1». Коли з'явиться 4 справжніх листка, пересадите капусту на постійне місце. Між рядами відстань має бути 50 см, між рослинами - 25-30 см. Грядку для капусти перед пересадкою потрібно удобрити золою, суперфосфатом натрію і нітрофоскою, а також гноєм або перегноєм.
Корисна порада
Цвітну капусту потрібно дуже рясно поливати і регулярно підгодовувати.