Як пов'язати грілку на чайник.

Зазвичай, коли говорять про грілці на чайник , то згадують «бабу» - ганчіркову ляльку з пишною спідницею, під якою і ховається заварювальний чайник . Однак будь-який бажаючий, витративши небагато часу, може самостійно зробити грілку будь-якої форми - це може бути лялька, светр, шапка, букет квітів, якась тварина і т.п. Фантазуйте!
Вам знадобиться
  • Гачок, нитки, схема, тканина, викрійка, утеплювач.
Інструкція
1
Якщо ви не маєте досвіду і ніколи не тримали в руках гачок, то, перш за все, вам буде потрібно навчитися основам в'язання. У книжкових магазинах продаються сотні самовчителів, на рукодільних сайтах вивішуються докладні інструкції в текстовому і відео форматі.
2
Після освоєння основ в'язання знайдіть малюнок і схему грілки, яку ви будете робити. Для першого разу виберіть що-небудь простіше. Зрештою, якщо вам не сподобається результат, грілку завжди можна буде розпустити і почати заново, використовуючи ті ж нитки.
3
Перед початком в'язання обов'язково переконайтеся, що розміри задуманої вами грілки збігатимуться з розмірами чайник а. Адже як буде прикро, якщо ви закінчите роботу, а грілка виявиться мала!
4
В деяких випадках після того, як ви зв'яжете грілку, її ще доведеться доопрацювати. Виріжте деталі з приготовленою заздалегідь тканини по викрійці. Прокладіть її ватою або якимось іншим утеплювачем і настьогайте на швейній машинці або вручну. Можна спростити собі задачу, якщо у вас є стара тепла куртка - виріжте утеплювач з неї.
5
Потім прикладіть тканина до пов'язаних деталям і пришити. Якщо грілка складається з декількох деталей, то спочатку треба пришити утеплювач, а потім всі деталі зв'язати між собою, надавши роботі обсяг. Грілку можна прикрасити, пришивши до неї гудзики, мережива, черепашки або будь-які інші декоративні дрібниці.
Корисна порада
Красива або смішна грілка може стати незвичайним подарунком для друзів або родичів. Купіть до неї який-небудь смачний чай і бублики - вашу винахідливість обов'язково оцінять!