Як запустити жорсткі диски.

Для користувачів операційної системи Linux іноді буває просто необхідно запустити програму Microsoft Office. Але заради кількох випадків встановлювати її немає сенсу. Інша справа, якщо на вашому комп'ютері стоять дві найпоширеніші операційні системи: Windows і Linux. Нижче описано керівництво для користувачів про те, як одночасно працювати в цих операційних системах.
Інструкція
1
Якщо у вас ОС Windows, то систему потрібно спочатку налаштувати. Для цього запустіть консоль для введення команд під правами адміністратора.
2
Введіть cd C: Program FilesSunVirtualBox.
3
Далі введіть VBoxManage internalcommands createrawvmdk -filename C: file.vmdk -rawdisk \ .PhysicalDrive0
4
Тепер докладний опис параметрів останньої команди: шлях, куди встановлено C: Program FilesSunVirtualBox
5
Опишіть підключається жорсткий диск \ .PhysicalDrive0. Якщо Диск перший, то введіть наведену вище команду, Якщо ж диск другий, то потрібно ввести \ .PhysicalDrive1. І, відповідно, далі в тому ж дусі.
6
C: file.vmdk. Тут ви вказуєте посилання на образ подключаемого жорсткого диска. Далі вся робота не відрізняється від звичайної роботи з віртуальними дисками. Найголовніша відмінність в тому, що VirtualBox необхідно запускати під правами адміністратора системи.
7
Якщо у вас програма VirtualBox, то варто зробити наступне: запустіть Файл-Менеджер віртуальних носіїв. Можна натиснути клавіші на клавіатурі Ctrl + D.
8
Натисніть кнопку «Додати». У вікні знайдіть файл file.vmdk
9
Тепер необхідно вибрати віртуальний комп'ютер, до якого потрібно підключити образ.
10
Натискайте «Властивості»
11
Зайдіть в розділ «Жорсткі Диски "
12
Натисніть «Додати». Тепер у новому доданому розділі вибирайте файл.
Корисна порада
Після виконання наведених рекомендацій, якщо звичайно все зроблено правильно, віртуальна машина повинна заработать.Для тих, хто працює з операційною системою Linux, все те ж саме. Єдина відмінність - в командному рядку потрібно вводити не -rawdisk \\. \ PhysicalDrive0, а -rawdisk/dev/sda
При установці нової операційної системи необхідно включити функцію завантаження комп'ютера з DVD-приводу. Труднощі в тому, що вже після першого етапу установки необхідно задати параметр завантаження з вінчестера.
Інструкція
1
Спочатку включіть комп'ютер, натисніть і утримуйте клавішу Delete, щоб увійти в BIOS материнської плати. Знайдіть меню Boot або Boot Device. Виберіть пункт Boot Device Priority, вкажіть як першого загружаемого пристрою DVD-привод. Натисніть клавішу F10 для збереження змін і виходу з меню BIOS.
2
Після перезавантаження комп'ютера на екрані відобразиться повідомлення Press any key to boot from CD. Натисніть на клавіатурі будь-яку клавішу, щоб запустити інсталяційний диск Windows. Почніть процес установки нової операційної системи.
3
Виберіть розділ жорсткого диска, на який необхідно помістити нову копію операційної системи. Обов'язково відформатуйте цей розділ, якщо на ньому раніше була встановлена інша ОС. В іншому випадку процес установки може завершитися невірно. Особливо це стосується установки поверх ОС Windows Seven.
4
Дочекайтеся завершення першого етапу установки операційної системи. Комп'ютер буде перезавантажений. Тепер вам необхідно завантажитися нема з установочного диска, а з вашого вінчестера. Але входити в БІОС і знову міняти параметри завантаження вкрай небажано. Просто почекайте якийсь час, поки рядок Press any key to boot from CD згасне.
5
Мінус в тому, що завантаження з вінчестера продовжиться тільки в тому випадку, якщо жорсткий диск був вказаний другим пристроєм в меню BIOS. Щоб уникнути такого ризику, утримуйте клавішу F8 після першого перезавантаження комп'ютера .
6
Через деякий час відкриється нове меню, що містить список пристроїв, з яких можливий запуск ПК. Виберіть потрібний жорсткий диск, на який ви встановлюєте операційну систему, і натисніть клавішу Enter. Повторіть цю процедуру після другої перезавантаження комп'ютера .
7
Після завершення установки операційної системи повторіть процедуру входу в меню BIOS. Встановіть ваш жорсткий диск першим пристроєм в списку завантажень.