Як розділити кімнату на дві частини.

Ідея змінити житловий простір приходить в голову багатьом людям. Для того, щоб зробити це грамотно, необхідно враховувати деякі нюанси вихідної планування квартири.
Інструкція
1
Якщо у вашому розпорядженні велика кімната з кількома вікнами, то її можна розділити стіною з будь-яких зручних для вас матеріалів: дерева, пластика або гіпсокартону.
2
Якщо житлова площа невелика і в ній знаходиться всього одне вікно, то розділити кімнату можна за допомогою стіни, яка буде пропускати світло: приміром зі світлого пластику. Також можна включити в стіну сегменти зі скла. При розробці плану такої конструкції краще проконсультуватися з досвідченим дизайнером, який дасть пораду як правильно звести таку перегородку, що не обтяжуючи простір і залишаючи в ньому достатньо світла.
3
Ще один варіант для невеликої площі - зробити розсувну перегородку або ширму. Коли ви будете приймати гостей, її можна скласти і кімната буде об'ємною, а коли вам захочеться побути на самоті, ви зможете за лічені секунди звести відгороджує стіну.
4
Ще один варіант розмежувати кімнату - це поділити її на колірні зони. Приміром, половина простору може бути жовтою, а друга половина - ніжно зеленою. А якщо під обидві зони підібрати відповідну меблі, то межа простору відчуватиметься ще більш виразно.
5
Також не вдаючись до кардинальних перебудов можна спробувати створити дві статі. Приміром, спальну зону розмістити на пріступочке, а робочу "етажіком" нижче. А якщо в такому інтер'єрі ще і використовувати контрастне фарбування зон, то можна домогтися дивовижних результатів.
6
Розділити кімнату на дві частини можна і за допомогою меблів. Сьогодні у продажу є легкі стелажі, які можна компонувати за своїм смаком. Їх можна використовувати не тільки в якості місткою декоративних меблів, а й як оригінальні перегородки. Для цих же цілей можна використовувати дивани, які можна встановлювати не біля стіни, а посеред кімнати, що зорово допоможе розбити простір на дві частини.