Як відрегулювати форсунки.

Форсунка дизельного двигуна є високотехнологічним пристроєм. Від її справності і точності регулювань залежить робота двигуна в цілому. Навіть незначні зміни характеристик однієї форсунки веде до втрати потужності мотором. А тривала експлуатація автомобіля з розрегульований форсунками, загрожує власникові капітальним ремонтом двигуна.
Вам знадобиться
  • - стенд для регулювання форсунок,
  • - спеціальний інструмент.
Інструкція
1
Перевірка і подальша регулювання форсунок здійснюється кваліфікованим майстром на спеціальному стенді, до якого необхідно доставити демонтовані з двигуна зазначені деталі паливної системи.
2
В ході перевірки фахівцем в першу чергу визначається герметичність самої форсунки . Після чого він по манометру визначає ступінь тиску в момент відкривання і закривання голки розпилювача. При виявленні розбіжностей з необхідними параметрами, форсунки регулюються, які оснащуються плавним або ступінчатим механізмом регулювання.
3
Під час плавного регулювання ступеня тиску, необхідного для підняття запірної голки, вона здійснюється гвинтом, оснащеним контргайкой.
4
В ході ступінчастою - ступінь необхідного тиску регулюється підбором шайб, певної товщини.
5
Під час перевірки форсунок, візуально досліджується ступінь і кут розпилення палива розпилювачем зазначеного пристрою. Якщо якість розпорошується палива викликає у майстра сумнів, то порекомендує замінити розпилювач. І до його порад краще прислухатися, і замінити ненадійний розпилювач.