Як увійти в інтерфейс.

Інтерфейс командного рядка - це текстовий інтерфейс, через який можна звертатися до різних виконуваних файлів операційної системи, отримуючи до них доступ безпосередньо, без додатків-посередників. Цей інтерфейс прийнято називати «терміналом» і різні його реалізації присутні практично в кожній ОС, включаючи графічні.
Інструкція
1
В операційній системі Windows увійти в інтерфейс командного рядка дуже просто - робиться це всього в два кроки. Спочатку натисніть клавішу WIN і, не відпускаючи її, клавішу R. Цим поєднанням викликається діалог «Запуск програми». Інший варіант цього кроку - клацнути кнопку «Пуск» і вибрати в меню пункт «Виконати ...» ("Run").
2
В поле вводу з'явився діалогу наберіть три латинські літери "cmd" (це скорочення від command) і натисніть клавішу Enter або кнопку «OK». В результаті на екрані з'явиться вікно терміналу з командним рядком введення.
3
В інших операційних системах для відкриття інтерфейсу командного рядка використовуються інші поєднання гарячих клавіш (hotkeys). Наприклад, в Mac OS спочатку натисніть клавішу CTRL і клавішу SPACE (пробіл). Цим поєднанням викликається утиліта Spotlight. Потім у полі введення наберіть команду "terminal" (без лапок) і натисніть Enter.
4
Є альтернатива цьому варіанту - в меню «Програми» виберіть пункт «Службові програми» і клацніть пункт «Термінал».
5
А в ОС Linux Ubuntu для відкриття інтерфейсу командного рядка потрібно натискати клавіші CTRL + ALT + F1 (крім F1 можна використовувати функціональні клавіші від F1 до F6) або CTRL + ALT + T. У цій операційній системі є можливість скористатися емулятором терміналу (Gnome Terminal). Щоб запустити його в меню «Додатки» треба вибрати пункт "Стандартні", а потім пункт «Термінал».