Як провести газ до дачі.

Якщо ваш дачний будинок розрахований на всесезонное проживання, то рано чи пізно виникає питання про проведення в нього газу . Адже природний газ потрібен не тільки для приготування їжі. Він необхідний для опалення приміщення, нагріву води для кухні та ванної.
Інструкція
1
Слід враховувати, що підводка газу до садового будинку повинна виконуватися виключно фахівцями. Домогтися підводки газу до дачі не так просто. Але немає нічого неможливого, якщо є бажання і, звичайно, трохи грошей.
2
Перш за все, зверніться в газову службу за місцем розташування вашого дачного участка.Получіте бланк з технічними умовами і напишіть заяву про те, що ви хочете газифікувати дачний дом.Проектное бюро проводить проектно-вишукувальні роботи на вашій ділянці і складає проект проводки газового трубопроводу. З ці проектом ви знову йдете в газову службу.
3
Далі ви повинні узгодити цей проект з газовою службою. На підставі його фахівці газової служби складуть проектно-кошторисну документацію.
4
Тепер ви повинні вибрати організацію, яка проведе газ до вашого будинку, змонтує потрібне обладнання, зробить підводку газу до самої дачі.
5
Перш ніж підписати договір і скласти кошторис на будівельні роботи, ви повинні перевірити у підрядної організації, чи має вона: - ліцензію на виробництво даних робіт, - атестацію зварних робіт і зварювального апарату, - атестованого зварника, - атестованих слюсарів.
6
У договорі вкажіть точну суму за виконану роботу, вкажіть, що повинен бути виконаний повний комплекс робіт відповідно до проекту, зі с дачі й в експлуатацію инспектирующим організаціям.
7
Майте на увазі, на всі труби, переходи, відводи повинні бути сертифікати відповідно до ГОСТ 3262-75. Все крани, обладнання та т.п. повинні мати паспорти і сертифікати, дозвіл на застосування. Внутрішнє обладнання та труби повинні бути доступні для перевірки в будь-якому місці прокладки, тобто їх не можна замуровувати в стіни або обшивати стаціонарними панелями
Зверніть увагу
Будинок, дача, котедж. Схема системи. Вартість газифікації. Доставка газу на котедж, будинок, промислові об'єкти - одна з найбільш затребуваних послуг нашої компанії. На сьогоднішній момент скраплений газ вважається дуже вигідним і ефективним видом палива.
Корисна порада
Для газифікації котеджу або дачі скрапленим газом використовуються спеціальні резервуари (ємності) - газгольдери, які встановлюються на певній відстані від будівель і споруд, септиків і свердловин. Ємність заповнюють скрапленим газом за допомогою автомобільної цистерни, як це роблять при поставках газу на автозаправних станціях. Автомобільна цистерна приїжджає до вас 1-3 рази на рік, за Вашою заявкою.