Як утеплити балкон своїми руками. з чого зробити дерев'яний каркас для балкона своїми руками.

Балкон - важлива частина квартири, який також потребує ремонту і утепленні. Щоб після холодів ваш балкон довго залишав відчуття щойно відремонтованого, необхідно його правильно утеплити.
Вам знадобиться
  • Сайдинг для зовнішньої обробки, дерев'яна рейка, гідроізоляційна плівка, брус, утеплювач (пінополістирол, мінеральна вата, або інший сучасний утеплювач), набір інструментів, дошка для підлоги, рідкі цвяхи для кріплення пінопласту, саморізи.
Інструкція
1
Спочатку спорудіть каркас з дерев'яної рейки по периметру парапету зовні балкона. Далі слід провести монтаж гідроізоляційної плівки, яка захистить утеплювач від попадання на нього вологи. Вона повинна лягати внахлест на підлогу і на стіни. Наступним шаром йде утеплювач, який потрібно укласти на гідроізоляцію.
2
Далі приступаємо до монтажу внутрішнього каркаса, який надалі буде закритий пластиковими панелями.
3
Тепер почніть утеплення підлоги, стін і стелі балкона. Якщо ви вибрали пінопласт як утеплювач, то його можна легко і швидко прикріпити до стелі та стін за допомогою рідких цвяхів. Якщо ж бальзатовая або мінеральну вату, то тут можливий кріплення "грибами".
4
Після того, як ви зафіксували утеплювач, почніть споруджувати дерев'яний каркас з бруса під подальше пристрій панелей. В результаті у вас вийде обрешетка, до якої буде кріпитися пластик
5
Наступним етапом роботи виберіть відповідний варіант для утеплення підлоги балкона. Дійте так само, як і при утепленні стін. Як варіант, можна провести електричний "тепла підлога".
6
При утепленні підлоги спочатку треба настелити гідроізоляційну плівку, поверх неї ми монтуємо поперечні бруски, а між ними укладаємо утеплювач. Заключний етап утеплення полягає в пристрої дерев'яної підлоги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=trgexehSQRs
Зверніть увагу
Запропонований спосіб утеплення буде ефективним, якщо ви заздалегідь подбаєте про хороші склопакетах.