Як заварити блок двигуна.

Несвоєчасна заміна охолоджуючої рідини, яка втратила свою щільність під час експлуатації автомобіля, якісним антифризом, під впливом негативних температур навколишнього повітря з настанням холодного періоду року, може привести до того, що вона закрісталлізуется і розморозить блок циліндрів двигуна.
Вам знадобиться
  • - набір слюсарного інструменту,
  • - електрозварювальний апарат,
  • - спеціальні електроди
Інструкція
1
Для того щоб заварити утворену в блок е циліндрів тріщину, двигун демонтується з моторного відсіку машини і піддається повному розбиранні. Процедура малоприємна і трудомістка, але уникнути її не вийти. Така технологія.
2
В тому випадку, якщо двигун автомобіля наділений блок ом з алюмінієвого сплаву, то заварити тріщину можна тільки за допомогою спеціального обладнання. Зварювання алюмінієвих деталей здійснюється в аргонной середовищі працівниками спеціалізованого сервісу.
3
Блок, виготовлений з ковкого чавуну, можна спробувати заварити в умовах власного гаража за допомогою електрозварювального апарату, використовуючи для даної процедури спеціальні електроди.
4
Але, якщо майстер не володіє достатнім досвідом проведення подібних робіт, то краще попередньо потренуватися на інших деталях, виготовлених з аналогічного матеріалу, і тільки потім приступити до безпосередньої зварюванні блок а циліндрів двигуна.