Як перевіряти тиск в шинах.

Навіть невелика різниця тиску в шинах коліс тягне за собою цілий ряд наслідків, пов'язаних з: погіршенням керованості автомобілем по час руху, збільшенням витрати палива, з підвищеним зносом протектора покришок коліс.
Вам знадобиться
  • - манометр,
  • - компресор або насос.
Інструкція
1
Важливо. Перевірка тиску в шинах коліс автомобіля здійснюється тільки тоді, коли вони холодні. Вчинення будь-якого пробігу, сприяє нагріванню покришок, і стиснутого повітря в них, що підвищує внутрішній тиск в колесах. У зв'язку з чим, кращим моментом для контролю над тиск м в колесах вважаються ранкові години, перед початком руху.
2
Замір тиску можна здійснити манометром, яким обладнаний компресор або насос, але більш точні свідчення отримують за допомогою відокремленого пристрою. Тому що точність показань манометрів, якими оснащені компресори, часто «залишає бажати кращого».
3
Для досягнення поставленої задачі скористайтеся окремим манометром і по черзі замірте тиск у всіх класах вашого автомобіля. У випадках виявлення різниці показників - доведіть тиск в шинах до норми підкачуючим пристроєм. Після чого, знову перевірте тиск контрольним манометром.
Зверніть увагу
Тиск у всіх чотирьох колесах машини, має бути однаковим.