Як проводити круглий стіл. Як провести круглий стіл на конференції.

На сьогоднішній день уміння правильно вибудовувати комунікації з людьми, а також правильно проводити круглий стіл є одним з найбільш необхідних і значущих навичок для представників різних спеціальностей. Отже, необхідно відповідально підходити до організації подібних заходів.

Ще в середньовіччі круглий стіл був найбільш популярним варіантом проведення зборів - всім відомий приклад знаменитого короля Артура і його вірних лицарів. Саме така організація простору дозволяє присутнім не відволікатися думками про те, яким чином зайняти краще місце, а сприяє тому, що все в рівній мірі можуть висловити свою думку і поділитися ідеями. Саме подібне рівність, яке забезпечується проведенням зборів у формі «круглого столу» дозволяє прийняти найбільш вигідне рішення, адже розумові здібності всіх присутніх за столом спрямовані саме до цієї мети, а не зайняті чимось іншим. Крім того, при такій формі організації простору всі знаходяться на рівній відстані один від одного, а значить, все в однаковій мірі залучені в процес, в загальне єдине для всіх справу. Якщо ж збори проходять за звичайним столом, то люди, що сидять далеко, почуваються незатишно, або просто відмовляються приймати участь в обговоренні якогось питання, воліючи просто бути присутнім. Нині проведення подібних заходів у вигляді круглих столів - це досить розповсюджене й затребуване явище. Це може бути конференція, або збори акціонерів великої організації, проведення симпозіуму або семінару - така форма проведення бесіди прийнятна для різних варіантів. При проведенні круглого столу учасники рівні між собою, а значить, вольні висловлювати свої думки з обговорюваного питання, а також мають однаковий ступінь відповідальності в процесі прийняття рішення. Отже, для того щоб рішення було прийнято обдумано і обґрунтовано, необхідно створити для цього всі необхідні умови. Обстановка грає особливо важливу роль, тим більше, якщо мова йде про важливі рішення. Саме тому, якщо вам належить провести круглий стіл, а у вашій компанії відсутнє необхідне приміщення, ви можете орендувати необхідний зал для проведення заходу. Проводити круглий стіл слід в сприятливою комфортній обстановці, тому багато компаній надають можливість здійснити подібний захід найкращим чином.

Після висування і реєстрації кандидатів зазвичай стартує виборча кампанія. Без активної передвиборної агітації вже неможливо уявити собі жодні вибори на будь-якому рівні. Однак цей процес регламентується досить жорсткими рамками закону.
Інструкція
1
Читайте законодавчо-правовими актами, що регламентують хід виборчої кампанії. Особливу увагу зверніть на розділи, в яких регулюється порядок проведення агітації в засобах масової інформації, так як саме від того, наскільки вдало буде організована кампанія в пресі, на ТБ і в інтернеті, багато в чому залежить результат виборів.
2
З'ясуйте, якщо це можливо, що планують зробити ваші суперники в рамках передвиборної гонки. Це необхідно хоча б для того щоб зуміти захистити себе, якщо вони, в обхід усіх законів, вживуть якісь ходи проти вас.
3
Не забувайте, що для фінансування передвиборної кампанії ви зможете використовувати тільки кошти з виборчого фонду, тому як тільки вас (або вашу партію або громадське об'єднання) зареєстрували в якості кандидата, складіть кошторис витрат. Крім реклами в ЗМІ та інтернеті, це можуть бути зустрічі з виборцями, «круглі столи», дебати та конференції, заходи на підтримку кандидата чи партії, зовнішня реклама, подарункові набори з вашою символікою і т.п.
4
Укладіть договір з рекламним агентством на проведення кампанії. Уявіть його співробітникам всі необхідні матеріали (передвиборчу програму, біографії кандидатів, фото- відео- та аудіоматеріали). Розгляньте всі пропозиції по кампанії, ухвалив остаточний план її проведення.
5
Зверніться до виборчої комісії і надайте їй на розгляд всі макети майбутніх плакатів, буклетів, статей, сценарії рекламних роликів, банерів і т.п. для узгодження. Якщо у комісії виникли якісь зауваження, переглянете ряд прийнятих рішень і зверніться повторно.
6
Добре підготуйтеся до участі до дебатів, тому що нерідко саме від того, як ви вмієте опонувати, залежить результат передвиборної гонки.
7
В день перед виборами (в так званий «день тиші») особисто проконтролюйте, щоб про вас і про вашу партію не було згадок в ЗМІ. Зовнішня реклама може залишатися недоторканою, якщо вона була розміщена під час проведення кампанії.