Як поміняти колір автомобіля.

Ось і на вашій вулиці настало свято - ви купили автомобіль. І хоча ми давно звикли вважати його не розкішшю, а засобом пересування, хочеться щоб він повністю відповідав вашому смаку. У тому числі і по кольором . На жаль, в автосалонах небагатий вибір відтінків, тому найкраще, що можна придумати, це перефарбувати ваш новий особистий транспорт. І ось після цієї думки починаються питання.
Інструкція
1
Для початку варто визначитися з самим кольором. Яскравий, крикливий або непомітний? Вирішувати тільки вам. Але пам'ятайте, що автомобіль - НЕ сумочка. Його не можна підбирати до одягу і перефарбовувати по п'ять разів на сезон. Після того, як вдалий відтінок знайдений, машину можна перетворювати. Послухайте колег і знайомих, виберіть ту майстерню, в якій до вас поставляться з повагою і належним професіоналізмом.
2
Але на фарбуванні історія змін не закінчується. Тепер потрібно відвезти автомобіль для перереєстрації. Процедура проводиться в МРЕВ вашого міста. Там звірять номери агрегатів і перевірять її на угон. Сам огляд займає небагато часу, але краще приїхати у вихідний день. Режим роботи МРЕВ дізнавайтеся заздалегідь в довідковій службі.
3
Далі вам необхідно буде сплатити обов'язкові платежі (держмито) за сам техогляд, комп'ютерні послуги та свідоцтво про реєстрацію. З лютого 2010 року ця мито становить близько 2000 рублів за весь комплекс послуг. Звичайно, в МРЕВ вам повинні видати квитанції, що засвідчують оплату.
4
Після всіх процедур вам видають новий техпаспорт, в який відтепер буде занесений оновлений колір вашого автомобіля. Таким чином, процедура зміни кольору вашого транспортного засобу займе всього кілька днів, більшу частину з яких піде на саму фарбування. Трохи терпіння і бюрократизму і ... результат може перевершити всі ваші очікування, а згодом ви будете собою пишатися.
Корисна порада
До речі, ви можете пофарбувати авто в декілька різних кольорів. Тоді за документами він пройде як комбінований.