Як підтягнути рульову рейку ваз. Як під тягнути рульову рейку на ваз 2115.

Серед автомобілістів широко поширена думка про те, що люфти в кермових рейках автомобілів виробництва Волзького автозаводу неможливо усунути. Мовляв, вітчизняний автопром випускає машини, у яких рульова рейка НЕ підтягується. Таку думку помилково.
Вам знадобиться
  • - спеціальний гайковий ключ, восьмигранник на 17 мм.
Інструкція
1
Поява стукоту рульового механізму, який відчувається водієм під час руху як незначна віддача в рульове колесо при наїзді автомобіля на перешкоду або вибоїну на дорозі, викликає у нього занепокоєння і спонукає власника до усунення виниклої несправності.
2
Виконання процедури з усунення неприпустимого люфту, що з'явився в рульовому управлінні, здійснюється на оглядовій ямі, естакаді або підйомнику.
3
Перебуваючи знизу автомобіля, зніміть захист картера, якщо вона є.
4
Потім на рейці, на протилежній стороні кріплення рульового вала, зверненої до кузова, знайдіть регулювальну гайку, яку багато хто плутає з пробкою. Зазвичай вона «ховається» під шаром засохлої бруду.
5
Очистіть гайку від забруднень, вставте в неї спеціальний ключ, і підтягніть її обертанням за годинниковою стрілкою, усуваючи тим самим люфт в редукторі рульової рейки.
6
Усунувши несправність, автомобіліст на власному досвіді переконується в тому, що кермові рейки вітчизняного виробництва регульовані.
Зверніть увагу
Надмірна затяжка регулювальної гайки ускладнює поворот рульового колеса.