Як перезавантажити сервер. Як перезавантажити віддалений сервер.

Якщо сервер налаштований правильно, то його перезавантаження може знадобитися один раз за кілька років. Зазвичай сервер перезавантажується тільки для поточного обслуговування або при заміні будь-яких комплектуючих. З одного боку, може здатися не складним перезавантажити сервер , так як він є звичайним комп'ютером, тільки більш потужним. Але при неправильному підході до цієї процедури може трапитися непоправне. Можна втратити всі дані зберігаються на сервер е, і вивести з ладу всі залізо. У даній статті буде розглянута правильна перезавантаження сервер а на базі операційної системи linux.
Інструкція
1
Натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш Ctrl-Alt-Delete
2
В деяких випадках сервер може не реагувати на цю комбінацію. Тоді спробуйте послідувати натискати наступні комбінації: Alt-PrintScreen-S, Alt-PrintScreen-U, Alt-PrintScreen-B.
3
Якщо немає відповіді і на ці дії, то вам допоможе тільки кнопка Reset на системному блоці комп'ютера.
4
Якщо немає відповіді і на це натискання, то потрібно просто відключити живлення комп'ютера, і почекати 15-20 хвилин.
Зверніть увагу
Така черговість зумовлена тим, що при перезавантаженні по кнопці харчування працюючі додатки не завершуються коректно, і не зберігаються всі дані з оперативної пам'яті на жорсткий диск комп'ютера. А це, в свою чергу, може привести до порушення цілісності файлових систем жорстких дисків комп'ютера або пошкодження таблиць баз даних, аж до неможливості завантаження сервера в штатному режимі. Тому не рекомендується проводити перезавантаження сервера кнопкою Reset і кнопкою пітанія.Также давно відомо, що якщо одна або більше файлових систем знаходяться в стані clean, і ви не хочете щоб вони перевірялися при кожному завантаженні, тоді введіть в командний рядок ось таку команду: touch/fastboot. Щоб дізнатися в якому стані ваші файлові системи введіть в консолі команд наступну команду: dumpe2fs-h. В принципі, бажано завжди перевіряти файлові системи, але перевірка може зайняти кілька годин, а іноді і доби. А чекати стільки часу не завжди є можливість.
Корисна порада
В деяких серверах не приєднається клавіатура і монітор. З одного боку, якщо сервер працює без проблем, це і не потрібно. Для правильної перезавантаження необхідно підключити всі ці пристрої. Якщо в ході перезавантаження видаватимуться які-небудь повідомлення або попередження, то бажано їх переписати або сфотографувати. Це дозволить розібратися в подальшому, про що саме хотів попередити вас комп'ютер.