Як дізнатися свою швидкість підключення.

Якщо швидкість вашого інтернету час від часу починає вас дратувати і викликати нарікання, якщо фільм, який ви дивитеся на улюбленому сайті, зависає в самий невідповідний момент і доводиться чекати, щоб продовжити перегляд - перевірте швидкість вашого підключення. На жаль, не завжди реальна швидкість відповідає швидкості зазначеної провайдером, а також існує ряд інших причин, які можуть на неї впливати. Тому перевірка швидкості підключення може допомогти вам і зрозуміти реальний стан справ, і виправити можливі проблеми свого ПК.
Вам знадобиться
  • Вам буде необхідно скористатися спеціальним сервісом. Подібний сервіс зараз надає велику кількість сайтів. Однак для першого звернення давайте скористаємося сервісом «Я в інтернеті!», Який розроблений компанією Яндекс.
Інструкція
1
Спочатку перевірте свій комп'ютер на присутність вірусів і інших шкідливих програм. Це обов'язкова умова. Увімкніть свій антивірус, нехай він перевірить ваш ПК. Якщо в ході перевірки будуть виявлені віруси, трояни і інша «нечисть», видаліть їх. Потім бажано запустити антивірус ще раз (це вже може бути режим експрес-сканування) для того, щоб точно переконатися у відсутності шкідників.
2
Тільки після антивірусної перевірки вимкніть усі антивіруси, антишпигуни, фаєрволи, торенти, а також всі працюючі на вашому ПК мережеві програми.
3
Правою кнопкою миші клікніть по мережевому підключенню «Стан» - вам потрібно перевірити мережеву активність вашого комп'ютера. Оцініть кількість прийнятих і відправлених пакетів. Якщо їх кількість стабільно - все в порядку. А ось якщо їх число весь час збільшується - значить, або в вашому ПК залишився вірус або залишилася включеною якась мережева програма. В такому випадку ще раз скористайтеся антивірусом і відключіть абсолютно всі мережеві програми.
4
Зайдіть на сайт Яндекса і перейдіть на сторінку сервісу «Я в інтернеті!». Клацніть по лінійці «Виміряти швидкість ». Зачекайте одну хвилину. Сервіс вам покаже вашу вхідну і вихідну швидкість на даний момент часу.
Зверніть увагу
Віруси та інші шкідливі програми можуть істотно сповільнювати швидкість інтернету.
Корисна порада
Сервіс «Я в інтернеті!» Також надає інформацію про ваш IP-адресі, редакції використовуваного веб-браузера та географічне місце розташування.