Як посилити мікрофон на комп'ютері. Як посилити мікрофон yf dt, rfvtht.

Нарешті настало дивовижний час, коли багато музикантів та діджеї, завдяки розвитку комп'ютерних технологій, можуть створити у себе вдома невелику, але затишну та повноцінну студію звукозапису. Кожному, хто, хоч трохи пов'язаний з майстерністю звукорежисури, буде корисно знати, як посилити мікрофон на комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Папка «Звуки і аудіопристрої» («Звук»).
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск», «Панель управління» і знайдіть розділ «Звуки і аудіопристрої». Там ви зможете налаштувати звуковий супровід системних подій, а також налаштувати динаміки та аудіопристрої, такі як мікрофон .
2
У вікні «Властивості: звуки та аудіопристрої» клікніть вкладку «Аудіо». Перейдіть в середнє поле «Запис звуку». Там, у віконці-списку, виберіть використовуваний пристрій для запису звуку. Натисніть кнопку «Гучність».
3
У новому вікні «Рівень записи» ви побачите кілька розділів - «Лазерний», «Лін. вхід »і« Мікрофон ». У кожному з них є своя шкала гучності з бігають ползунком, а також додатковий повзунок для налаштування стерео-балансу. В поле «Мікрофон» пересуньте повзунок гучності на потрібний вам рівень. Внизу, поряд з написом «Вибрати», поставте галочку. Закрийте вікно.
Зверніть увагу
В пізніших версіях операційної системи Windows, таких, як "Vista", папка «Звуки і аудіопристрої» в панелі управління, називається просто «Звук».
Корисна порада
Вам також буде корисно дізнатися, як посилити мікрофон на комп'ютері для запису мови. У вікні «Властивості: звуки та аудіопристрої» перейдіть в сусідню вкладку «Мова», в полі «Запис мови». Збільшите гучність аналогічним чином.