Як збільшити обсяг рюкзака.

Настало літо, а значить сезон відпусток і поїздок. Незалежно від того, де ви намітили відпочити - на дачі або закордоном, ретельно продумайте список незамінних речей на час відпочинку. А ще краще напишіть список. Але може так статися, що все найнеобхідніше потім не влізе в рюкзак. Чи то ви розжилися, то чи ваші потреби виросли.
Інструкція
1
Один зі способів збільшити обсяг старого рюкзака - це придбати новий, більш місткий. Добре працює в тому випадку, якщо ви вільно володієте потрібною кількістю грошей. Якщо ж кошти обмежені, то такий варіант не підходить.
2
Другий спосіб - полегшите собі життя, тобто ношу. Якщо частина речей залишити вдома, рюкзак явно стане просторіше всередині. Ще варіант: упакуйте нажите непосильною працею більш компактно. Розподіліть важкі предмети по всій висоті рюкзака , але так, щоб основний вага припадала на нижню частину і середину. Одяг зручно згортати валиками, так вона займає менше місця і практично не мнеться. Предмети першої необхідності і документи залиште в клапані рюкзака , який розстібається з боку вашої спини.
3
Третій спосіб з розширення простору придуманий досвідченими виготовлювачами самих рюкзаків. Загляньте всередину свого похідного спорядження максимально глибоко. Як правило, в ньому знайдеться «потаємне дно» - блискавка, розстебнувши яку, ви з'єднаєте нижній кишеню з основним відсіком.
4
Четвертий спосіб для тих, хто застосував попередні три і все одно чеше голову, озираючись на казанки, черевики і сачок. Спробуйте пристебнути все те, що не влізло всередину зовні. Для цього у рюкзаків передбачені спеціальні кріплення і шлейки. Тим самим, ви збільшите місткість рюкзака і забезпечите себе на відпочинку всім необхідним. Доброю вам дороги та відпочинку!
Корисна порада
Якщо ви збираєтеся подорожувати з групою і маршрут передбачає пересадки, прикріпіть до свого рюкзака бирку - розпізнавальний знак з вашим ПІБ. Це полегшить його пошук, у разі якщо у когось виявиться схожий, або ви вирішите його де-небудь залишити.