Як прикрашати весільне шампанське. Як отримати колір слонової кістки.

Весільним шампанським називають дві пляшки, які ставлять на стіл молодят. Їх не розпивають безпосередньо на самому весіллі, а забирають додому. Дві пляшки пов'язані стрічкою символізують фортецю шлюбних уз. За традицією перша пляшка відкривається на першу річницю весілля, яка називається Ситцевой. Другу відкривають на народження первістка. Для бажаючих позначити всю урочистість напою через рік, кілька ідей оформлення приведені нижче.
Інструкція
1
Декупаж (від французького дієслова decouper - вирізати) - різновид аплікації, декоративна техніка по тканині, посуді (пляшки, тарілки), меблів (шафа, комод), склу і пр. Залежно від фантазії і засобів, які ви готові витратити на оформлення, майстри перетворять нічим не примітні, буденні і такі звичні пляшки з ігристим вином на щось особливе. Досить зайти на будь-який сайт і подивитися на авторські роботи, щоб зрозуміти, що це мистецтво не тільки модне, але і дуже красиве. Кожна робота - шедевр. Якщо ви не обмежені в засобах, спробуйте - не пошкодуєте. У всякому разі, коли через рік поставите на стіл одну із заповітних пляшок з вином любові, при одному погляді на цей витвір мистецтва сумнівів в урочистості моменту не залишиться навіть у найзапекліших скептиків.
2
Гравіювання - процес створення зображення на матеріалі ручним, механічним способом за допомогою різця, штихеля і електронним способом з використанням лазера. Якщо крім краси хотілося б зберегти пам'ять про вашу сім'ю в століттях - то цей варіант спеціально для вас. Пляшки, прикрашені таким способом, можуть передаватися з покоління в покоління і займати почесне місце в серванті серед іншої посуду. Вигравірувані дати додадуть солідності і підкреслять важливість моменту. Цей варіант не дешевий, але ж ви робите це для себе на довгу пам'ять.
3
Одяг для шампанського. Варіант для пар володіють почуттям гумору і легким вдачею. Ви можете одягнути свої пляшки відповідно до останнього писком моди. Ошатні пляшки додадуть відчуття свята за столом, а через рік нагадають вашій парі, як прекрасні ви були в цей день.
4
Фотографія молодят. У багатьох фотоательє є така послуга, як нанесення зображення на майки, кружки, етикетки для пляшок. Цей варіант дозволить недорого прикрасити і додати індивідуальність весільному напою. Виберіть найбільш вдалі фотографії, нехай не через рік, але до народження точно буде цікаво подивитися, якими ви були юними і безтурботними. Як співалося в одній старій пісеньці: «Як молоді ми були, як щиро любили ..»
Корисна порада
Найголовніше підберіть гарне вино, відповідне вашому смаку. Щоб коли ви його відкриєте, приємний смак і чарівні бульбашки подарували радість не тільки вам, але і всім рідним і близьким перебувають з вами в цей день.