Як привчати до туалету мопса. Як назвати дівчинку мопса.

Мопс - прекрасна мила собачка, яку потрібно виховувати, прищеплювати їй різного роду звички з раннього віку. Часто у багатьох власників виникає проблема привчання собаки до туалету .
Інструкція
1
У будинку необхідно виділити певне місце, де собака повинна справляти свою нужду. Приберіть ящики і коробки, куди може забратися собака, але залиште пару таких місць, адже привчання до туалету вимагає великих зусиль і часу.
2
Сплануйте режим харчування по годинах. Давайте корм щодня в один час, прибирайте їжу в перервах між їжею.
3
Звертайте увагу на сигнали, які собака показує, коли хоче в туалет. Можливо, це тужливе завивання, повільна ходьба, кружляння на одному місці, відхід з кімнати, сопіння. Навчені собаки можуть погавкати або пошкребти двері, тим самим даючи зрозуміти, що пора на вулицю. Помітивши будь-якої з перерахованих ознак, одразу ж виведіть собаку на прогулянку. Дайте частування, пограйте або погуляйте після того, як собака справить нужду на вулиці.
4
Ходіть кожен раз по одному маршруту, оскільки запах нагадає собаці, що ви виходите не тільки погуляти. Деякі собаки воліють спочатку побігати і пограти, дозвольте їм це.
5
Вигулювати собаку потрібно в один час. Маленьких цуценят необхідно виводити кожну годину, або після ігор, сну та їжі. Останній раз виводите собаку вночі і перед тим, як залишити собаку одну.
6
Дорослих собак слід виводити мінімум 4 рази за день. Якщо ви побачили, що собака справляє нужду в приміщенні, насварити її. Негайно виведіть собаку на вулицю. Цуценя можна підняти, а дорослу собаку слід витягти за нашийник, тим самим висловлюючи своє обурення.
7
Ваша задача - налякати собаку і зупинити її, не завершивши розпочате. Після того, як собака закінчить цю справу на вулиці, похваліть її. Якщо вам не вдалося зупинити собаку, краще нічого більше не робити в даний момент. Для ліквідації запаху, гарненько вимийте це місце дезінфікуючим засобом. Інакше наступного разу собака сходить в туалет на те ж місце. Виховуйте своїх собак правильно, і ваш вихованець буде приносити тільки радість.
Мопси - прекрасні тварини, добрі, розумні й віддані. Як і будь-якій живій істоті, їм потрібна увага і ласка. Якщо в квартирі з'явився щеня мопса, його треба виховувати і прищеплювати йому корисні звички. Однією з них буде звичка справляти нужду в певному місці - більшість господарів прагнуть привчити мопса ходити в лоток.
Вам знадобиться
  • - лоток;
  • - наповнювач для лотка.
Інструкція
1
Постарайтеся при покупці лотка вибрати такий, щоб тварині було зручно справляти в ньому потребу. Наповнювач брати можна звичайний, для котячих туалетів.
2
Спершу мопса можна саджати на розстелену в певному місці коридору газету. Це треба робити після того, як щеня поїв або поспав, а якщо він сходить в туалет саме на газету, слід неодмінно похвалити його.
3
Складіть розклад, за яким будете годувати собаку. В перервах їжу треба прибирати подалі. Тоді у собаки і бажання сходити в туалет буде з'являтися в певний час.
4
Слідкуйте за собакою. Для запобігання «нещасних випадків» треба звертати увагу на найперші ознаки того, що собаці треба в туалет - жалісні підвивання і повільна ходьба, тварина може паморочитися на одному місці, сопіти, намагається вийти з кімнати.
5
Якщо мопс облюбував в якості туалету певний куточок, але зовсім не той, який влаштовує господарів, це місце рекомендується вимити з хлоросодержащим розчином, який відіб'є запах.
6
перестелити газету в лоток, як тільки цуценя зрозуміє, для чого взагалі її кладуть на підлогу і що з нею робити. Можна спробувати насипати на газету купку наповнювача або піску. Після перенесення газети в лоток щенята зазвичай охочіше ходять в туалет, якщо там щось насипано.
Зверніть увагу
Мопси можуть уникати ходити в туалет в певне місце з тієї причини, що воно пов'язане з неприємними спогадами. Тому не можна давати вихід емоціям, якщо хочете домогтися результату. Не сваріть цуценя і не карайте в тому місці, де хочете поставити лоток для нього. Можна спробувати змінити лоток - можливо, собаці незручно залазити туди. Або переставте його в інше место.Еслі не виходить зовсім нічого, постарайтеся на якийсь час відмовитися від привчання мопса до лотка. Можливо, він ще малий для цього.
Корисна порада
В магазинах товарів для тварин є спеціальні препарати, які допомагають привчити собаку справляти нужду в певному місці. Але не всі з цих препаратів можуть допомогти у випадку з конкретної собакою.