Як зшити жіночий халат.

Прийти додому і переодягнутися в зручне, улюблене вбрання завжди приємно будь-якій жінці! І нехай подібного роду речі можна придбати в магазинах, але особливу цінність представляють вони тоді, коли зроблені своїми руками і безпосередньо по фігурі.
Вам знадобиться
  • Тканина, нитки, ножиці, папір, а також голки, олівець, шматочок мила або крейди, швейна машина
Інструкція
1
Необхідно спочатку побудувати креслення викрійки, для якого знімаєте такі розміри: окружність шиї, окружність грудей, діаметр талії, довжину полички, глибину пройми, довжину спинки, рукава і довжину самого виробу. Далі на великому аркуші паперу викреслюють всі деталі халат а по окремості, крім симетричних. Слід пам'ятати, що при зшиванні всіх деталей втрачається частина матеріалу на шви, манжети і підкоміри, а комір може взагалі мати подвійний шар тканини, тоді він прошивається з виворітного боку, а потім вивертається. Тому обов'язково залишайте запас країв при креслення, не менше 4 см.
2
Вирізавши шаблони з паперу, накладіть їх на тканину, обведіть сухим милом і приступайте до смётиванію всіх деталей. Робіть це великими стібками, бажано нитками, контрастного з матеріалом кольору.
3
Далі провівши примірку, вносите свої коригування на Ваш розсуд за допомогою зміни розташування смётанних швів.
4
Прострочіть основні деталі халат а. Рукава і манжети з підворіть прошиваються в останню чергу. Видаліть стібки, смётивающіе Ваш халат .
5
Визначте, як буде фіксуватися халат , тобто гудзиками або поясом. Вимітайте петлі на машині. Якщо Ви вирішили зробити пояс, то, знаючи діаметр талії і визначившись з шириною пояса, ви зможете без особливих зусиль його викроїти. Також враховуйте підворіт, втрату матеріалу на шви або ж те, що пояс буде двосторонній. Прошийте його на виворітного стороні і виверніть після цього.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що для уникнення неприємних ситуацій з розпадаються швами, слід вибирати тільки якісний матеріал і нитки. На підшивку і підкоміри краще складати тканину подвійно.
Корисна порада
Літній халат рекомендується шити з легких і гладких матеріалів. Взимку ж, коли хочеться більше тепла, потрібно вибирати щільні тканини, можливо з ворсом.