Як запустити сайт.

Заробіток в інтернеті стає все більш популярним видом не тільки фінансової підробітку, а й справжньою постійної роботи. Власний сайт стає робочим місцем, офісом, приватним підприємством - місцем, де продаються послуги та товари. Якщо ви також вирішили запустити свій сайт , пам'ятайте, що для його успішної роботи має бути дотримано два правила: сайт -підприємство повинен пропонувати затребувану послугу/товар, і він повинен займати перші рядки рейтингу пошуковиків. Припустимо, що з тематикою сайт а ви визначилися і вже його запустили, а ось кілька порад на тему його успішного розкручування.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібен свій власний сайт.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити - визначити місце вашого сайт а в рейтингу пошуковиків на поточний момент. У Росії найбільш популярні два ресурси: Yandex і Google. Впишіть в пошуковому рядку назву свого сайт а чи назва вашої компанії. Таким чином, ви отримаєте уявлення про те, на якому місці в даний час перебуває ваш сайт , і хто з конкурентів знаходиться попереду вас. Після цього починайте діяти.
2
Виберіть декілька найцікавіших і відвідуваних сайт ов конкуруючих з вами компаній. Зайдіть до них на сайт и і вивчіть те, які сервіси вони пропонують своїм відвідувачам, їх дизайн, способи просування.
3
Обов'язково зареєструйте свій ресурс в найпопулярніших каталогах пошукових систем. Нехай це займе досить багато часу, зате принесе велику користь.
4
Розміщуйте і не забувайте оновлювати свої рекламні та інформаційні оголошення на дошках, форумах і в блогах.
5
На сайт ах соціальних мереж заведіть свою групу і робіть постійні тематичні розсилки.
6
Обміняйтеся банерами та посиланнями з найбільш популярними сайт ами. В даному випадку не захоплюйтеся кількістю. Нехай їх буде всього три-чотири, але зате це будуть поважні, солідні ресурси, з хорошою відвідуваністю і репутацією.
7
Неодмінно застосуєте до свого сайт у один з найефективніших видів просування - редіректнимі посиланнями.
8
Проведіть всі ці «заходи» по просуванню свого сайт а і через деякий час перевірте - на скільки рядків вгору він перемістився в рейтингу пошукових машин. Якщо ви добре постаралися, то напевно, ваш сайт добре видно в мережі і буде приносити вам гідний дохід.
Зверніть увагу
Після досягнення доброго результату не пускайте ситуацію на самоплив - підтримуйте і розвивайте своє досягнення.
Корисна порада
Найефективніший спосіб розкручування - одночасне використання всіх видів просування.