Як прати шкіряні рукавички.

Багато господинь задаються питанням: «Як прати шкіряні рукавички? ». А чи можна в принципі це робити? Зрозуміло, можна, але робити це треба з особливою дбайливістю. Прати шкіряні рукавички слід лише в тому випадку, якщо інші методи очищення вже не в силах впоратися з наявними на них забрудненнями.
Інструкція
1
Рукавички в воду повністю опускати не можна. Слід дуже акуратно протерти кожну рукавичку окремо ватяним вологим тампоном або шматочком фланелевою тканини, який намилився м'яким милом (в ідеалі підійде мило «Дитяче»). Потім потрібно обережно протерти рукавичку кілька разів доти, поки з поверхні рукавички повністю змиється мильний розчин (зрозуміло, ватяний тампон або шматочок фланелі доведеться споліскувати в чистій воді кілька разів). Вода повинна бути неодмінно теплою. Якщо вже так сталося, що ви повністю опустили шкіряну рукавичку в воду, то після прання слід якомога обережніше віджати воду з пальців (уникайте викручування).
2
Для того щоб роз'єднати злиплу поверхню рукавички необхідно обережно розпрямити рукавички (в цьому випадку можна вдатися до пилососа, але трубку вставити в отвір на видування). Потім після даної процедури повісьте рукавички якнайдалі від опалювальних приладів і прямих сонячних променів.
3
Коли ваші шкіряні рукавички висохли, бережно розімніть їх, щоб вони стали м'якими і придбали свою первісну форму. Надіньте рукавички на руки і ретельно протріть їх тій же фланелевою тканиною, але вже сухий, але найкраще губкою, яка просякнута особливим складом для догляду за натуральною шкірою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ypxx32sGP5g
Корисна порада
Знімати шкіряні рукавички з руки - це також справжнє мистецтво і майстерність. Їх знімають, легенько стягуючи з кінчика кожного пальця, і кладуть, бережно розправивши за формою. Категорично заборонено одну шкіряну рукавичку вкладати в іншу (це ж не шкарпетки). Це призведе до втрати форми вашої розкішної шкіряній речі.