Як встановлювати правильно оперативну пам'ять.

Оперативна пам'ять - це те, без чого комп'ютер не може функціонувати. Сучасні програми вимагають все більше оперативної пам'яті. Можна поступово нарощувати обсяг оперативної пам'яті, вставляючи додаткові планки пам'яті.
Вам знадобиться
  • - викрутка
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер від електрики. Харчування відключіть повністю і фізично, витягнувши шнур живлення з розетки. Відкрийте системний блок, розкрутивши крепящие гвинти-саморізи з задньої панелі корпусу.
2
Покладіть системний блок на бік, щоб простіше було взаємодіяти з роз'ємами материнської плати. Зрозуміло, покласти треба так, щоб вам було видно всі внутрішні пристрої системного блоку.
3
Знайдіть на материнській платі роз'єми для оперативної пам'яті. Зазвичай вони розташовуються поблизу від процесора, далі від блоку живлення корпусу. Це кілька довгих виступаючих роз'ємів з ключами по краях. Ключі - це пластинки із пластику, виїмки на яких збігаються з виїмками на планках пам'яті.
4
Переконайтеся, що в роз'ємах немає клубочків пилу та інших сторонніх предметів. Вставте планку пам'яті в найперший незайнятий роз'єм. Вставляючи тримайте планку двома руками за два кінця і рівномірно надавливайте, ключі повинні бути розкинуті в сторони. Ключі замкнуться на краях планки, коли ви вставите її до кінця. Якщо якийсь із них не дійшов, можна довести його вручну. З легким клацанням ключі потрапляють в виїмки і надійно тримають планку на місці.
5
Нова пам'ять розпізнається комп'ютером автоматично, установки драйверів не потрібно.