Як дізнатися розмір руки.

Розмір руки важливо знати при покупці рукавичок. Багато губляться, купуючи їх, наприклад, в подарунок рідним і друзям. Тут неможливо соориентироваться по зростанню або віком людини, бо руки можуть бути більш пухкими або худими незалежно від інших розмірів людини.
Інструкція
1
Розмір рукавички визначається розміром руки, яким вважається обхват долоні в найширшому місці. Загальновідомо, що та рука, яка більш активна у людини трохи більше інший, тому міряють обхват провідною руки.
2
Візьміть сантиметрову стрічку або шнурок і обхопіть долоню провідною руки в місці, де починають промацуватися суглоби пальців. Великий палець захоплювати не треба. Запишіть це число і звірте з таблицею розмірів.
3
Таблиця розмірів для жінок: 16,5 см відповідає 6-му размеру17,5 см - 6,5 размер19 см - 7 размер20,5 см - 7,522 см - 8Табліца розмірів для чоловіків: 20,5 см - 7,522 см - 823 см - 8,524 см - 926 см - 9,5
Зверніть увагу
Європейські рукавички передбачають більш вузьку долоню і довші пальці, тоді як азіатські вироби розраховані на ширші долоні і короткі пальці. Довжина останніх ніяк на ярликах не вказана, тут вже доводиться тільки міряти, щоб визначитися з покупкою.