Як поставити довгий статус. Як в контакт додати довгий статус.

Часто у багатьох з нас не виходить відразу розібратися в якій-небудь опції на сайті - наприклад, у соціальній мережі. Багатьом цікаво було б дізнатися, як поставити довгий статус в соціальній мережі Вконтакте, щоб умістити потік своїх думок, що виходять за рамки положеннях 160 символів. Для цього існує два способи - за допомогою спеціального програмного забезпечення або ж просто на рівні коду, використовуючи браузер.
Інструкція
1
Перший спосіб створити довгий статус на своїй сторінці - за допомогою програмного забезпечення для додавання великих статус ов В контакті vkstatus.exe. Ця програма безкоштовна, її легко можна скачати в Інтернеті. Крім того, у неї простий інтерфейс, так що вона зручна у використанні. Сервіс vkstatus.exe допомагає встановити довгий статус В контакті, а також редагувати його і видаляти. Крім того, ця програма запам'ятовує попередні статус и, тому з її допомогою їх легко перемикати. Після створення багаторядкового статус а, програму можна легко згорнути в трей, і вона не стане вас більше турбувати.
2
Ну, а якщо ви не будете в майбутньому користуватися вищеназваної програмою, або хочете встановити довгий статус на свою сторінку на один раз, то можна обійтися браузером - наприклад, Opera. Суть цього способу в тому, що ви змінюєте в вихідному коді сторінки розмір поля тексту, що робить його довша, ніж стандартні 160 символів.
3
Отже, заходимо на сторінку в контакті через браузер Опера. Натискаємо правою кнопкою миші на статус , який хочемо зробити довше, і вибираємо у вікні "вихідний код" (внизу). Далі викликаємо меню пошуку за допомогою простої комбінації клавіш Ctrl + F і вводимо в поле слово maxlength - тег, який відповідає за довжину. За замовчуванням величина довжини тексту статус а - 160 знаків, цю величину можемо змінити на іншу величину або навіть видалити. Тепер можна приступати до написання як завгодно довгого статус а В контакті, без обмежень. Мінус цього способу лише в тому, що якщо ви хочете постійно ставити довгий статус , то потрібно постійно проробляти цю операцію.
Статуси в соціальних мережах відображають настрій і думки користувачів. Але найчастіше в покладені 160 знаків неможливо помістити все те, що цікавить і хвилює людину, їх який висловив. Існує два простих способи для збільшення довжини статусу.
Інструкція
1
Запустіть інтернет-браузер Opera. З його допомогою відкрийте необхідну сторінку соціальної мережі.
2
Авторизуйтесь в соціальній мережі, вказавши логін і пароль.
3
У розпочатому акаунті знайдіть посилання «Статус», або лівою кнопкою миші клікніть по полю «Статус» безпосередньо на сторінці соціальної мережі. Поле статусу має стати активним для редагування.
4
Поруч з полем статусу клікніть правою кнопкою миші. З'явиться спливаюче вікно, в якому необхідно знайти рядок «Вихідний код». Клікніть на знайдену рядок.
5
У вікні «Вихідний код» знайдіть фразу «maxlength». Якщо візуально знайти не вийшло, скористайтеся командою Ctrl + F, запровадивши необхідну фразу для пошуку. Натисніть клавішу Enter, щоб підтвердити пошук.
6
Після того, як дана фраза буде знайдена, необхідно видалити текст «maxlength="160 ". Даний тег встановлює довжину статусу в кількості 160 знаків, включаючи пробіли. Далі клікніть на кнопку «Застосувати зміни», розташовану вище зліва.
7
Вікно «Вихідний код» можна закрити. Після виконаної операції відкрийте вікно «Статус» і впишіть який Вас статус. Його довжина може досягати 250 знаків.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що прогалини теж входять в число знаків, використовуваних у підрахунку довжини статуса.Еслі ви захочете знову встановити статус довша 160 знаків, необхідно буде проробляти цю операцію заново. Тому можна вважати це явним мінусом даного виду коригування довжини статусу в соціальній мережі.
Корисна порада
Крім того, можна використовувати спеціальну програму для додавання довгих статусів в соціальній мережі ВКонтакте - vkstatus.exe. Дане програмне забезпечення не складно знайти в Інтернеті, завантажити і встановити на свій комп'ютер. Програма надається безкоштовно і володіє простим і лаконічним інтерфейсом.