Як дізнатися свій браузер. Який у мене браузер Як дізнатися.

З деякими сайтами в інтернеті можна повноцінно працювати тільки в певних браузерах - програмах, за допомогою яких відкриваються і проглядаються веб-сторінки. Після невдалої спроби звернеться до вмісту сайту, користувачеві рекомендують зайти на нього з іншого браузера. Але як необізнаній в комп'ютерних термінах і назвах людині визначити, який у нього браузер?
Інструкція
1
Давно пішло в минуле той час, коли більша частина користувачів виходила в інтернет через попередньо встановлений в Windows браузер Internet Explorer. З'явилися альтернативні і функціональні Mozilla Firefox, Opera, Google Chrom, Safari та інші переглядачі інтернет-сторінок. На багато сучасних комп'ютери за замовчуванням встановлені як Internet Explorer, так і Google Chrome, а також інші браузери.
2
Отже, ви звикли виходити в інтернет за допомогою натискання якоїсь кнопочки на робочому столі або панелі завдань, а якою програмою ця кнопка відноситься, ви й гадки не маєте. В цьому не складно розібратися, бо варіантів не так вже й багато.
3
Якщо для виходу в інтернет ви клацаєте на кнопці з зображенням букви «Е» блакитного кольору, яку огинає жовта дуга, значить ваш браузер Internet Explorer (Інтернет Експлорер). Якщо кнопка являє собою червону букву «О» - ви користуєтеся браузером Opera (Опера).
4
Якщо на значку зображена лисиця на земній кулі - ваш браузер Mozilla Firefox (Мозилла Файрфокс або просто Мозилла). Якщо значок у вигляді кулі з синім ядром і трибарвним кругом червоного, жовтого і зеленого кольорів - ви виходите в інтернет за допомогою Google Chrome (Гугл Хром). Ну, а якщо значок у вигляді компаса, то ваш переглядач інтернету Safari (Сафарі).
Зверніть увагу
Дізнатися свій браузер можна також і на одному з онлайн сервісів. Відкрийте сайт www.2ip.ru і на сторінці в рядку «Ваш браузер» ви зможете побачити його назву.