Як повернути роботу.

Якщо вас звільнили з ініціативи роботодавця і ви з цим не згодні, то в деяких випадках роботу можна повернути і отримати компенсацію за весь час вимушеного простою. Розриваючи трудові відносини в односторонньому порядку, роботодавець повинен дотримуватися всіх правил і оформляти всі документи відповідно до приписів Трудового Кодексу Російської Федерації.
Вам знадобиться
  • -Заяву
  • -копії документів на підставі яких вас звільнили або скоротили
  • -Трудові книжки і її копія
Інструкція
1
Роботодавець може розривати трудові відносини за своєю ініціативою у випадках передбачених трудовим законодавством. Якщо співробітник не відповідає займаній посаді; порушує дисципліну; втратив довіру, що відноситься тільки до матеріально відповідальним особам; розголошує службову таємницю.
2
У всіх випадках розірвання трудового договору з боку роботодавця повинен складатися акт порушення, письмову догану з покаранням, письмове пояснення від порушника. Всі документи підписує комісія, створена для розгляду даного порушення і порушник. Якщо такий порядок дій не проведений перед звільненням, то звільнення визнають незаконним.
3
При скороченнях на підприємстві звільнити не можуть вагітних жінок; жінок мають дітей до трьох років; одиноких матерів або батьків; багатодітних батьків; співробітників знаходяться на лікарняному або у відпустці. Роботодавець зобов'язаний за два місяці до скорочення письмово попередити про даний факт і запропонувати роботу в іншому підрозділі або за іншою спеціальністю. Оплатити посібник зі скорочення за два місяці в розмірі середнього заробітку. Якщо скорочений встане на облік на біржу праці і йому не вдасться знайти роботу за два місяці, роботодавця змусять сплатити третій місяць за скорочення.
4
Якщо підприємство ліквідується, то скорочують всіх співробітників, без винятку, незалежно до якої категорії вони відносяться. Всім виплачують допомогу по скороченню. Це єдиний випадок, при якому роботу повернути не можна і ніхто не зможе роботодавця змусити знову відкрити підприємство.
5
У всіх інших випадках, якщо ви вважаєте що втратили роботу незаконно і несправедливо - звертайтеся із заявою в суд, до трудової інспекції, в прокуратуру. Після розгляду вашої заяви і проведеного розслідування за фактом звільнення або скорочення вас можуть відновити на робочому місці.
6
Роботодавця змусять це зробити в примусовому порядку. Якщо він не послідує вказівкам уповноважених органів, на нього накладуть великий адміністративний штраф і заведуть справу аж до кримінального переслідування.