Як відкрити бензобак.

Кожному транспортному засобу потрібно паливо. Після покупки нового «залізного коня» багато автовласників замислюються, як його «напоїти». Звичайно, всі знають, що таке автозаправні станції, бензин і дизельне паливо. Але в різних автомобілях бензобаки відкриваються по-різному.
Вам знадобиться
  • Автомобіль
Інструкція
1
Найбільш поширений варіант відкриття люка бензобака зустрічається на автомобілях іноземного виробництва. Знайдіть важіль, на якому намальований символ заправної колонки. У автомобілів з лівим кермом він знаходиться на порозі дверей з лівого боку від водійського сидіння. У авто з правим кермом - аналогічно з правого боку.
2
Потягніть важіль вгору. Пролунає клацання, і кришка бензобака відкриється. Щоб закрити люк після того, як автомобіль буде заправлений, просто натисніть на люк, щільно притиснувши до корпусу авто.
3
В деяких випадках в іномарках люк бензобака відкривається за допомогою кнопки. Вона може знаходитися в різних місцях в салоні автомобіля. Найчастіше це водійські двері або на панелі приладів. Кнопка також позначена символом заправної колонки. Для відкриття бензобака досить легко натиснути на кнопку.
4
Також в деяких автомобілях іноземного виробництва і в усіх автомобілях вітчизняних марок кришка заправного бака відкривається вручну. Для цього потягніть кришку на себе, взявшись за поглиблення на ній. В одиничних випадках лючок бензобака виглядає не як звичайна кришка, а як відкручується горловина. Найчастіше це можна побачити на спортивних автомобілях.
5
Заїжджаючи на автозаправну станцію, зверніть увагу на те, що бензозаправних люк може знаходитися як з правого, так і з лівого боку на кузові автомобіля. Після того, як ваш «залізний кінь» буде заправлений, не забудьте закрутити паливну горловину і щільно закрити кришку бензобака.
Салонів краси в Москві більше двох тисяч, однак цей бізнес як і раніше вважається прибутковим, якщо підходити до його створення правильно. Відкриття салону краси починається з дослідження ринку, визначення концепції салону, пошуку цільової аудиторії.
Вам знадобиться
  • -концепція майбутнього салону;
  • -приміщення;
  • -державна реєстрація юридичної особи або індивідуального предпринимателя;
  • -оборудование;
  • -персонал;
  • -реклама.
Інструкція
1
Важливо пам'ятати, що між салонами краси існує висока конкуренція. Їх дуже багато і вони пропонують найрізноманітніші послуги, крім того, є надомні майстри, які також відбирають у них клієнтів. Тому перш ніж відкривати подібний заклад, досліджуйте ринок - хоча б найпростішими способами. Пошукайте в інтернеті приклади успішних і розкручених салонів, опитаєте знайомих, куди вони ходять стригтися, фарбувати волосся, робити манікюр. Це допоможе проаналізувати переваги і недоліки представленого бізнесу.
2
Визначтеся з концепцією салону. Це означає, що ви будете діяти по заданому плану а не вирішувати на ходу. Що вам більше до душі - відкрити вузькопрофільний салон, де будуть, приміром, тільки стригти і фарбувати? Або ж ви хочете робити буквально все, починаючи від манікюру і закінчуючи лікуванням волосся? Визначення концепції допоможе вибрати приміщення, придбати потрібне обладнання, знайти майстрів, розробити ефективну рекламну кампанію.
3
Пам'ятайте, що багато чого залежить від приміщення. У спальному районі не має сенсу відкривати крупний дорогий салон, а в центрі міста або в престижному районі - не місце перукарським економ-класу. Салони середньої цінової категорії потрібні, як правило, скрізь.
4
Ще до відкриття починайте просувати ваш салон - створіть сайт, розмістіть рекламні банери, зареєструйте групи в соціальних мережах та запрошуйте в них учасників. Не завадить і яскрава вивіска "Скоро відкриття!" на двері вашого майбутнього приміщення. Без реклами про вас ніхто нічого не дізнається.
5
Шукайте досвідчених майстрів. По-перше, вони більш якісно працюють, що виключить помилки і наступне невдоволення клієнтів, яка на початковій стадії може просто погубити ваш бізнес. По-друге, вони добре знають, яке для салону потрібно обладнання, косметика і т.д. Закуповувати все це можна і потрібно у відповідності з їх порадами.
6
Не забувайте, що будь-який бізнес повинен бути зареєстрований. Для салону краси ви можете створити юридичну особу - товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Реєстрацію фірми можна доручити спеціалізованої юридичної компанії або зробити самостійно, однак це буде означати, що вам доведеться розробляти статут, протокол про заснування ТОВ, встати на облік у податковій інспекції, а також - у всіх необхідних бюджетних і позабюджетних фондах.