Як вішати гардину.

Гардини - це вид завіс, призначений для того, щоб пом'якшити і трохи розсіяти денне світло. Гардини знижують. Для пошиття гардин зазвичай використовуються м'які і тонкі прозорі тканинні матеріали. Такі тканини можуть розсіювати денне світло, але не поглинати його. Іноді для виготовлення гардин використовуються сітчасті матеріали з дрібною рівномірною сіткою. Тканини з малюнками не можуть рівномірно пропускати і розсіювати світло, тому в даному випадку їх краще не застосовувати. Гардини виготовляють в основному, білого кольору, або приглушених тонів, дуже наближених до білого.
Вам знадобиться
  • Молоток, дриль, дюбелі, викрутка, ножиці, голка з великим вушком.
Інструкція
1
Визначимося з місцем, де б ви хотіли повісити карниз. Зазвичай для цього використовується надвіконної або наддверних простір. Використовуючи дриль, робимо отвори в стіні.
2
Приготований дюбель щільно поміщаємо в отвір, забиваємо молотком. Далі викруткою в його середину ввірчує шурупи з великим капелюшком.
3
На підготовлені кріплення вже можна вішати карниз з планками або карнизну рейку.
4
І останній, завершальний, крок. До карнизним планкам кріпимо гардини за допомогою спеціальних петель. При цьому всі шви на матеріалі прямують у бік вікна. Занавеси необхідно рівномірно розподілити по всій довжині карниза. Кількість складок в драпіровці повністю залежить від вашого смаку.