Як дізнатися частоту процесора.

Є два способи дізнатися частоту процесора вашого комп'ютера. У першому випадку не потрібно застосовувати ніяких фізичних зусиль єдине, що буде потрібно - включити комп'ютер ...
Вам знадобиться
  • комп'ютер, викрутка
Інструкція
1
Отже, включаємо комп'ютер, натискаємо на вкладку ПУСК. Перед користувачем з'являється меню. В ньому потрібно знайти вкладку Мій комп'ютер і якшо на неї правою клавішею миші можна побачити, що випадає. У самій нижній рядку є вкладка - Властивості. Клікнувши на неї, вибираємо вкладку - Обладнання. Крім цієї вкладки, там будуть, по порядку зверху вниз: відновлення системи, Автоматичне оновлення, Дистанційні сеанси. У самій нижній рядку користувач побачить рядок з вкладками: Загальні, Ім'я комп'ютера, Обладнання, Додатково. З перерахованих вище необхідно, клікнувши на вкладці - Обладнання, знайти у вікні, кнопку - диспетчер пристроїв.
2
У меню,, можна побачити все «залізо», яке встановлено на комп'ютері. Тут потрібно відшукати вкладку - Процесори. Вона знаходиться між: Порти і Системні плати. Клікнувши на Процесори, користувач надається інформація про «серце» комп'ютера, а точніше про його процесорі. Назва розшифровується таким чином: спочатку йде назва моделі, потім його тип, останнім вказується частота. Зазвичай вона вказується, таким чином, наприклад: Intel Celeron 540 @ 1, 86GHz.
3
Якщо комп'ютер неможливо включити, а при цьому необхідно дізнатися частоту процесора, то є ще один спосіб. Для цього знадобиться викрутка. Необхідно відкрутити 4 болта, які знаходяться на задній стінці системного блоку, і зняти бічну кришку. У самій середині системного блоку можна побачити вентилятор або по-іншому - куллер. Зазвичай він прикручений до материнської плати чотирма шурупами. Відкрутивши їх, необхідно акуратно зняти куллер.
4
Під ним, ближче до днища системного блоку знаходиться спеціальна засувка, яка притискає процесор до материнської плати. Натиснувши на неї, відбувається невеликий клацання і клямка відстібається. Акуратно витягаємо процесор і видаляємо з його поверхні термопасту. Після видалення можна побачити таку ж напис, яка була описана вище, або відповідну типу встановленого в системному блоці процесора.