Як встановити доводчик стекол. принци роботи доводчика стекол.

Автомобільна індустрія в нашій країні постійно вдосконалюється. Все менша кількість машин виробляється з ручними склопідйомниками на передніх дверях. Уже частіше на на автодверях ставляться електричні склопідйомники, і це вже стало нормою для більш дорогих автомобілів. Багатьох автолюбителів хвилює питання автоматизації підняття і опускання скла машіни.Сістема досить проста. Кнопки регулюють напругу в елементах склопідйомників. Харчування подається на дроти двох видів: в одному випадку скло підніматиметься, в іншому - опускатися. В цьому і полягає принцип дії склопідйомників.
Інструкція
1
Спершу необхідно відрізати всі дроти від контактів на відстані приблизно 20 мм. Поєднавши між собою відрізки проводів штекера, припаяти відрізаний чорний провід. Другий чорний провід підключити до висновку «корпус» на доводчики .
2
Чорно-білий провід з джгута підключити до висновку «+ 12В харчування» доводчика. Далі підключити виходи на двигуни доводчика і входи управління від кнопок.
3
Тепер найбільш важливий момент. Слід звернути команду від сигнального брелка на закривання стекол при процесі постановки автомобіля на охорону. Використовуючи провід, розташований в водійських дверей, стикуємося з'єднання, при якому під час зняття автомобіля з охоронної сигналізації проходитиме сигнал одного рівня, при установці на охорону - іншого.
Корисна порада
Автолюбителям, що збираються встановити доводчик стекол, необхідно пам'ятати про те, що пристрій працюватиме коректно, якщо на нього постійно надходитиме харчування. Тому, в монтажному блоці замість реле краще поставити перемичку.