Як встановити вікна самостійно.

Для того, щоб встановити вікна самостійно, не потрібно якихось спеціальних навичок, досить чітко слідувати інструкціям і мати в розпорядженні спеціальні інструменти і матеріали. Однак все це стосується лише до жителям приватних будинків і квартир, розташованих на першому поверсі.
Вам знадобиться
  • 1. Саморізи.
  • 2. Перфоратор.
  • 3. Фіксуючі пластини.
  • 4. Монтажна піна.
  • 5. Рівень
Інструкція
1
Установка вікна відбувається в кілька етапів. Перший етап можна назвати підготовчим. Він полягає в демонтажі старого вікна .Стеклопакет акуратно виймається з рам. Його не можна ставити на нерівну поверхню, краще попередньо застелити підлогу газетами. Найкраще виймати склопакет з рам удвох, оскільки він важить не так уже й мало. Рама кріпиться до отвору за допомогою фіксуючих пластин. Відстань між ними не повинно перевищувати 40 см. З цього показника і розраховується необхідна кількість пластин, які будуть кріпитися саморізами. Оптимально використовувати саморізи зі свердлом довжиною в 30 мм, а ось застосовувати для цих цілей цвяхи можна.
2
Безпосередню установку рами бажано проводити втрьох. Двоє людей тримають раму, а третій вимірює за допомогою рівня відхилення по вертикалі. Після того, як буде вкручений перший кріплення, необхідність в триманні рами отпадает.Щелі між прорізом і рамою слід ретельно заповнити монтажною піною, яка виконує функцію утеплювача і кріпильного елемента. Бажано використовувати при цьому спеціальний пістолет, але можна обійтися і без нього. Дуже важливо встановити склопакет до того, як монтажна піна повністю висохне. Склопакет встановлюється з закритими стулками.
3
На наступний день після установки склопакета, коли піна висохне, слід ретельно її ізолювати від негативних атмосферних впливів. В якості ізолятора може виступити штукатурка або фарба - головне, щоб піна не взаємодіяла з сонячними променями, оскільки вони руйнують ее.Установка вікна самостійно, як правило, не займає більше двох годин, якщо віконний проріз досить простий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DRCCsWJLtH8
Зверніть увагу
Установку вікон вище першого поверху краще довірити фахівцям.