Як зволожити губи.

Губи - це одна з найкрасивіших і привабливих достоїнств нашого обличчя. Яскраві і доглянуті губи - предмет гордості будь-якої дівчини. Вони, як правило, перш за все впадають в очі, оскільки саме за допомогою рота ми говоримо, передаємо свої почуття і емоції. Шкіра губ дуже тонка і чутлива, тому їй необхідний регулярний догляд і харчування. Якщо тривалий час не доглядати за губами, вони потріскаються, стануть безбарвними і втратять природну привабливість.
Вам знадобиться
  • скраб для губ,
  • живильний крем і зволожуючий бальзам
Інструкція
1
Спочатку шкіру на губах слід підготувати до процедури зволоження. Для того, щоб видалити омертвілі частинки, потрібно регулярно користуватися спеціальним скрабом. Зазвичай отшелушивающие кошти для чутливих ділянок тіла виготовляють з цукру або м'якою солі. Так справа йде і з засобами для губ. Як правило, скраби для них бувають з цукру. Влітку можна використовувати охолоджуючий скраб з м'ятою. Такий засіб, як і будь-яке охолоджуючу, тонізує і підтягує шкіру губ. До його складу входить безліч зволожуючих компонентів, які дуже корисні й необхідні. Щоб уникнути пошкоджень і мікротріщин на губах, "оновлюйте" шкіру не більше 2-х разів на тиждень.
2
Поживний крем для губ наносите перед сном кожен день. Вночі наша шкіра учавствует в процесі регенерації і відновлення клітин. Так відбувається і з губами, тому на ніч втирайте в них живильний засіб з вітамінами, а вранці, перед використанням помади, зволожуйте нежирним бальзамом. Помада в такому випадку лягає рівномірно і приховує дрібні недоліки.
Зверніть увагу
Якщо ваші губи часто тріскаються, то використання скраба, швидше за все, вам не підійде. Для видалення омертвілих клітин знайдіть більш м'яке і щадне засіб, наприклад, крем з додаванням отшелушивающих частинок.
Корисна порада
Для того, щоб посилити натуральний колір ваших губ і позбутися від сухості, легкими круговими рухами потріть їх вологим махровим рушником або зубною щіткою. Потім обов'язково змастіть живильним кремом. Дотримуйтесь цих нескладних рекомендацій, доглядайте, і ваші губи будуть завжди у відмінному стані, привертаючи увагу оточуючих.