Як перевірити іномарку б/у.

Вторинний ринок автомобілів в даний час дуже насичений. Тут кожен може знайти собі машину за смаком і ціною. Багато автолюбителів воліють купувати іномарки з пробігом, ніж вітчизняний автопром. При виборі іномарки важливо знати, на що в першу чергу звертати увагу. Не бійтеся перевіряти свою майбутню покупку - адже вона в майбутньому часі стане вашим постійним супутником.
Інструкція
1
Зверніть увагу на юридичні та митні документи іномарки. Перевірте, чи збігаються номери, зазначені в документах з номерами на агрегатах. У автомобіля повинен бути ПТС (паспорт технічного засобу), в якому вказані всі його власники.
2
Дізнайтеся VIN-код машини, за яким визначте рік випуску автомобіля. Якщо код 17-значний, то подивіться на десятий знак, там стоїть латинська буква «A» - це 1981-й, «B» - 1982 і далі за алфавітом. У багатьох іномарок рік випуску також вказується на елементах, якими кріпляться ремені безпеки.
3
Зверніть увагу на технічний стан. Зовні авто може виглядати добре, тому краще відразу заглянути всередину. Головне - це стан двигуна, яке простій людині можна визначити по вихлопних газах. Якщо дим чорний - це не страшно, просто двигун не відрегульований належним чином. Синій дим при натисканні на педаль газу свідчить про знос ковпачків або поршневих коліс.
4
У передньопривідних іномарок зверніть увагу на стан ШРУСов, ці вузли дорогі. У автомобілів з заднім приводом подивіться на положення коліс. Якщо видно «розвал», не уникнути ремонту. Якщо машина має АКПП, то при натисканні на педаль газу, не повинно бути ривків.
5
При можливості і наявності часу, поїдьте на комп'ютерну діагностику в автосервіс, де вам за короткий час скажуть всі основні недоліки даного автомобіля, час і вартість їх усунення.