Як перевірити тиск у паливній рампі. паливна рампа у автомашини.

В систему паливоподачі входять: паливний бак з бензонасосом, регулятор тиску, паливний фільтр, рампа форсунок, зливна і подають магістралі. Через спеціальні трубопроводи відбувається повідомлення бензобака з атмосферою. Це виключає його деформацію. Але бувають ситуації, коли тиск в паливній рампі порушується, що призводить до порушення роботи паливної системи. Для запобігання цьому, необхідно періодично перевіряти тиск в рампі.
Інструкція
1
Перевірте тиск за допомогою звичайного манометра. Для цього від'єднайте дріт від негативної клеми акумулятора. Надіньте маслобензостойкий шланг на штуцер манометра. Внутрішній діаметр шланга 12 мм, не забудьте закріпити його хомутом.
2
Перед початком робіт обов'язково скиньте тиск . Для цього загальмуєте автомобіль і включіть нейтральну передачу. Зніміть кришку люка над паливним баком, відвернувши гвинти кріплення. Від'єднайте колодку паливного насоса від джгута проводів.
3
Запустіть двигун, він повинен стихнути, коли закінчиться бензин в топливопроводе. Увімкніть стартер на кілька секунд. Відверніть пластиковий ковпачок, який надітий на штуцер паливної магістралі. Виверніть золотник з штуцера паливної рампи і встановіть туди шланг манометра.
4
Запустіть двигун на холостому ходу. Перевірте тиск палива, яке в ідеальному варіанті має бути близько 3 атмосфер. Потім зніміть вакуумний шланг, який встановлений на регуляторі тиску палива. Виміряйте тиск ще раз. Якщо регулятор справний, то воно виросте на 0,2-0,7 атмосфер.
5
Якщо тиск нижче норми, то «винуватців» може бути декілька. Наберіть обороти, і міряйте тиск знову. Якщо воно при підвищенні оборотів збільшилося, значить, пора міняти паливний фільтр. А якщо й при цьому тиск падає, то необхідна заміна насоса.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EFtwAbgH2os