Як зв'язати гачком лебедя. Як зв'язати лебедя крючком.

В'язання гачком досить різноманітно. Гачком можна пов'язати все: від одягу та прикраси для неї, до декоративних оздоблень різних предметів, таких як іграшки, рамочки, прихватки, серветки, скатертини, подушки і багато, багато іншого. Спробуйте зв'язати гачком невеликого лебедя.
Інструкція
1
Спочатку зв'яжемо голову і шию, як саму легку деталь. Зв'яжіть ланцюжок з 17 повітряних петель і плюс 1 для підйому ряду.
2
Білій ниткою пров'яжіть 4 ряди стовпчиком без накиду, повертайте виріб в кінці ряду і починайте новий ряд з повітряної петлі. Шия готова.
3
Відірвіть білу нитку і прикріпіть червону для дзьоба, пров'яжіть 1 ряд повітряними петлями плюс чотири стовпчики без накиду, другий ряд - два стовпчики без накиду і зшийте кінці червоних рядів так, щоб вийшло кругове в'язання, сформуйте дзьоб.
4
Вкладіть дріт і виведіть вигин шиї. Хоча і без дроту шия буде нахилена.
5
Пришийте оченята-намистинки чорною ниткою і поки відкладіть голову.
6
Почніть в'язати крила. В'язання почніть з ланцюжка з 18 повітряних петель, плюс 1 повітряна петля для підйому ряду. Крила потрібно в'язати в підставі стовпчиків попереднього ряду. Тобто, косичка повинна розташовуватися зовні, а крило буде зменшуватися у висоту і придбає рельєфність.
7
Наступним етапом в'яжеться тіло лебедя. В'яжіть також як крила, але трохи крупніше. В'язання також почніть з ланцюжка з 42 повітряних петель плюс одна. Останній ряд завершується кільцем заготовку тушки, він буде нижньою частиною тіла пташки, своєрідним постаментом.
8
Зберіть виріб. Акуратно зшийте краю. Частково зшийте верхню частину. Помістіть в залишилася дірочку шию, регулюйте довжину на свій розсуд, і набийте тіло синтепоном. Кінці ниток сховайте всередині тіла, або виведіть вниз, щоб надалі закріпити на якомусь виробі. Далі пришиваємо обидва крила. Лебедь готовий.