Як виростити розсаду віоли. Посадка віоли на розсаду.

Віола - рослина, яке відоме в народі як братки. Для того, щоб віола радувала вас і ваших оточуючих протягом усього сезону, слід дотримуватися правил і умови посадки квітки.
Інструкція
1
Щоб квітки віоли з'явилися якнайшвидше, вам слід провести подзимний посів. Для цього підготуйте ємності для розсади. Це можуть бути як окремі горщики, так і загальна ємність для посіву декількох квіток.
2
Заповніть ємності спеціальної, призначеної для квітів почвой.Засипьте насіння віоли .
3
Присипте насіння невеликим шаром почви.Прікройте ємність склом, щоб створити парниковий ефект.
4
Поставте свої посіви в захищене від сонця місце далеко від радіаторів і опалювальних сістем.Соблюдайте температурний режим для проростання насіння, який повинен бути не менше 21 ° С.
5
Поливайте насіння і додатково обприскуйте перші сходи, зверніть увагу на те, що грунт повинен бути вологою, застій води неприпустимий. Коли рослина викине два-три листа, полив зверху потрібно припинити, тому що можна зламати молоді рослини, краще всього використовувати піддон: підливайте воду туди один раз в два-три дні. Коріння у віоли досить довгі, тому вони зможуть отримувати вологу з піддону.
6
Після того, як з'являться справжні листочки на віолі, слід провести пікіровку на спеціально підготовлену грядку на відстані 6 см від квітки до квітки.
7
Віола досить невибаглива рослина, доглядати за нею можна звичайним способом - прополювати, рихлити землю, поливати, в тому числі і періодично з удобреніем.На першому році життя не варто давати віолі зацвісти, що з'явилися бутончікі слід зрізати, щоб рослина сформувалося зі здоровою кореневою системою.
8
Уже на початку вересня ви можете висадити віолу на постійне місце, вона повинна прижитися до посадкової грядці до початку морозов.Перед пересадкою пролийте трохи грунт водою і сміливо пересаджувати рослини разом з грудкою землі, в якій вони починали розвиватися.