Як встановити звук.

Встановлювати звук не важко. Як правило, він повинен встановлюватися автоматично, оскільки сучасні операційні системи містять безліч драйверів і визначник обладнання. В іншому випадку, вам потрібно використовувати інші драйвера або робити настроювання BIOS.
Інструкція
1
Встановити звук при сприятливих умовах дуже просто. Як правило, після установки Windows звук повинен з'явитися автоматично, оскільки сучасні версії цієї операційної системи (починаючи з Windows XP) забезпечені комплектами драйверів. Якщо звук не відображається автоматично, то в системному треї (область повідомлень знаходиться, як правило, внизу праворуч, недалеко від годинника) повинна з'явитися напис «знайдено нове обладнання», де звук овая карта повинна бути в тому числі. Під час установки буде запит на категорію драйверів звук овой карти. Краще всього використовувати для цього системний або спеціальний диск, що містить драйвери, або спробувати вказати директорію C: WINDOWSsystem32drivers
2
Якщо звук не встановився стандартно, і не з'явилося автоматичного повідомлення, то потрібно це робити вручну. Треба натиснути правою кнопкою мишки на «мій комп'ютер», далі вибрати "властивості", у властивостях натиснути на вкладку «обладнання», там вибрати диспетчер пристроїв. У самому диспетчері можна спробувати натиснути на « звук ові, відео та ігрові пристрої», потім вибрати зверху пункт «оновити конфігурацію устаткування». Після чого вказувати або директору з драйверами Windows, або (якщо є) використовувати спеціальний диск з драйверами.
3
Ще для пошуку драйверів можна скористатися утилітою Everest, вона в точності визначає пристрої та допомагає в пошуку потрібних драйверів. Якщо немає ніяких технічних перешкод в установці драйвера, то цей спосіб повинен допомогти.
4
Іноді звук овая карта відключена в Біосил. Такий конфлікт часто виникає через те, що є вбудований звук (на материнській платі) і окрема звук овая карта. В такому випадку бажано відключити звук з вбудованою звук овой карти. Для цього потрібно зайти в БІОС так: при включенні комп'ютера натискати кілька разів клавішу «del» аж до меню. В меню вибрати пункт «Advanced BIOS Features», а там шукати пункт «Onboard Audio». При знаходженні на нього потрібно натиснути і вибрати положення «Disabled». Після чого ви повинні вийти в початкове меню (за допомогою клавіші Esc) і натиснути «Save and Exit Setup»
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oSw0v9EqwWk
Коли необхідно замінити одну з деталей системного блоку багато хто звертається до фахівців. Але не кожен знає про те, що можна досить швидко самостійно поміняти деякі пристрої.
Вам знадобиться
  • хрестова викрутка, Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Давайте для початку навчимося вибирати необхідну звукову карту. Всі види цих пристроїв підключаються до материнської плати. Але існує кілька типів роз'ємів, з якими вони працюють. Це можуть бути слоти PCI або PCI Express. Відрізнити їх досить легко навіть візуально. Зазвичай материнська плата містить декілька слотів PCI, до яких підключаються звукові карти, ТВ-тюнери, мережеві адаптери та інше обладнання.
2
Слот PCI Express значно коротше. Це єдиний маленьких роз'єм на материнській платі. Зазвичай звукові адаптери міняють на аналогічні типи. Але бувають ситуації, коли спочатку була встановлена вбудована в материнську плату звукова карта. В такому випадку придбайте будь-який звуковий адаптер, підходящий до слотів на материнській платі.
3
Вимкніть комп'ютер . Зніміть ліву кришку системного блоку. Підключіть звукову карту до обраному вами слоту. Якщо це буде потрібно, то зніміть металеву пластину з задньої стінки блоку.
4
Увімкніть комп'ютер . Відкрийте диспетчер пристроїв. Ваш звуковий адаптер буде відзначений знаком оклику. Це означає, що для нього не встановлено відповідний драйвер. Якщо в комплекті із звуковою картою мається диск, то встановіть програмне забезпечення з нього.
5
Якщо такого диска немає, то скачайте одну з програм-помічників для установки потрібного драйвера. Розглянемо для прикладу утиліту Driver Pack Solution. Запустіть програму і дочекайтеся завершення процесу сканування вашого обладнання. Найімовірніше, буде знайдено декілька застарілих драйверів.
6
Активуйте пункт «Режим експерта». Виберіть пристрій (або пристрою) для якого потрібно оновити або встановити драйвери. Натисніть кнопку «Встановити». Перезавантажте комп'ютер . Відкрийте диспетчер пристроїв і переконайтеся, що драйвер встановлений правильно. Перевірте наявність звуку.