Як побудувати ворота. піднімаються ворота своїми руками.

Для економного та працьовитого господаря, переконаного в тому, що все зробити на належному рівні, хорошої якості і в строк може тільки він сам, важливо знати і вміти багато чого. При будівлі паркану навколо ділянки, головна увага приділяється воротам , як до центрального парадного входу на територію вашого житла.
Інструкція
1
До того як почати будувати ворота, необхідно визначитися яку модель воріт ви хочете побудувати. Чи будуть це автоматизовані піднімаються ворота або орні. Найчастіше ставлять ворота, що складаються з двох стулок без будь-якої автоматизації.
2
Після того, як ви визначитеся з вибором конструкції воріт, необхідно вирішити з якого матеріалу ви їх виготовите. Якщо ворота з дерева, то треба брати ту деревину, яка оброблена антисептиками порівняно недавно, деревина з давньою обробкою проти термітів і для стійкості до негативного впливу зовнішнього середовища може виділяти токсичні вещества.Ворота із заліза більш міцні, але і вони можуть бути виконані або з суцільного листа металу, або бути ажурними кованими. Їх фарбують фарбою або обробляють спеціальним захисним складом, щоб запобігти появі корозії металу.
3
На те, як довго прослужать ворота і наскільки вони будуть надійними залежить від того який під ними закладено фундамент. Він зазвичай закладається на метровій глибині. Порожнечі між кладкою фундаменту і стінками поглиблення засипте щебенем, який потрібно утрамбувати і покласти зверху товстий шар бетону.
4
Конструкція самого простого запору для воріт складається з стійки, пружини і засувки. Стійка зазвичай виконується з металевої труби, в її у верхній частині, в вирізі, який роблять під кутом, кріпиться фасонная засувка, яка не дозволяє відкритим воротам закритися, якщо не докласти певне зусилля.