Як стати консультантом.

Продавець-консультант - це буквально обличчя магазину. Адже саме ця людина зустрічає покупців і вітається з ними, він дарує їм свою усмішку і піднімає настрій, він же стимулює покупців купувати той чи інший товар, робить так, щоб жоден з потенційних покупців не пішов з магазину ні з чим або незадоволеним.

У цій сфері працює чимало молоді, але далеко не кожна дівчина з продуктового магазину або бутіка з косметикою може носити звання професійного продавця-консультанта. Отже, як же стати консультантом, і не простим, а успішним у своїй справі, високооплачуваним фахівцем? Для того щоб стати консультантом, потрібно звертати чимало уваги на свій зовнішній вигляд, манери і розмова. Причому зовнішній вигляд і манера жестикуляції повинні бути тут на першому місці. Адже психологи вважають, що максимум інформації при спілкуванні людина дістає зовсім не з слів людина, а з його невербальних дій, жестикуляції і інтонації. І консультант повинен бути доброзичливим. Щоб покупець довірився йому і здійснив омріяну покупку, потрібно не лише привернути його увагу, але і порадувати доброзичливістю. Адже якщо продавець так по-хорошому налаштований до людини, він просто не може порадити поганого. Саме так в підсвідомості покупець оцінює рекомендації консультанта.Улибка - це візитна картка успішної продавця. Але він не повинен посміхатися мовчки. Якщо людина налаштована, поговорити і обговорити плюси і мінуси товару, а також особливості його застосування, то консультант повинен йти назустріч і підтримувати розмову, а не робити незадоволене обличчя і відвертатися. Люди найохочіше купують у тієї людини, якій небайдужі проблеми покупця, а отже, цікавий і сам покупець. Такий продавець завжди буде нарозхват, і у нього будуть відмінно купувати будь товар.Также консультант повинен детально знати всю інформацію про товари, викладених на прилавках його магазину. Він повинен знати напам'ять всі його основні параметри. Якщо йдеться про техніку, то він повинен розбиратися в її характеристиках і знати інструкції, якщо ж продає він косметику, то повинен знати і виробника, і якість, і протипоказання, і багато іншого. Чим більше він буде знати про свій товар, тим краще. Основна зброя консультанта - це його усмішка, доброзичливість і знання товару. Так що нічого складного в цій професії немає. Головне - шанобливо і з любов'ю ставитися до людей і мати бажання продати якомога більше товару.

Продукція компанії Amway, незважаючи на свою порівняно високу вартість, дуже популярна. Багатьом подобається її якість, тому число її шанувальників лише зростає. Поширюється вона за допомогою консультантів, яким може стати будь-хто.
Компанія Amway давно зарекомендувала себе на ринку як якісний виробник косметичних засобів. У неї хороші продажі по всьому світу, і її дохід з кожний роком збільшується. Будь-яка людина може почати заробляти разом з Amway, потрібно тільки стати її консультантом і почати будувати свій бізнес.

Реєстрація

Щоб стати консультантом Amway, потрібно зареєструватися. Для цього буде потрібно знайти людину, який також є консультантом. Він зможе допомогти оформити реєстрацію і укласти договір з компанією. Після цього можна вже буде безпосередньо спілкуватися з Amway, замовляти продукцію і створювати власний бізнес. Для укладення договору з компанією буде потрібно тільки копія паспорта, і через кілька днів можна буде починати роботу. Якщо не вдалося знайти консультанта в своєму місті, то зневірятися не варто. Потрібно буде зайти на офіційний сайт компанії і залишити заявку на реєстрацію. Протягом декількох днів прийде відповідь з контактами людини, яка допоможе пройти реєстрацію.

Тренінги

Основною діяльністю консультанта в Amway є продаж продукції компанії. Її асортимент вельми широкий, тому з ним необхідно буде ознайомитися. Якщо робити це поодинці, то піде багато часу. Щоб почати продавати вже зараз, слід пройти декілька тренінгів. Вони проводяться не тільки у великих офісах, але і он-лайн, потрібно тільки буде вибрати для себе оптимальний варіант. Можна також попросити розповісти про продукцію та інструментах продажів консультанта, який оформляв реєстрацію. Він розкриє багато секретів, завдяки яким вдасться побудувати власний бізнес з необмеженим доходом.

Розширення бізнесу

Безсумнівно, особисті продажі приносять хороший дохід, але потрібно рухатися далі, щоб він був більше. В цьому випадку необхідно обов'язково ознайомитися і вивчити план Amway для розширення свого бізнесу. Він включає в себе знаходження людей, які б хотіли стати консультантами. Чим їх буде більше, тим вище дохід у людини. В результаті заробітна плата зростатиме незалежно від особистих продажів. Правильно побудований бізнес, принесе величезний дохід, завдяки якому можна буде подорожувати, жити в своє задоволення, не боячись залишитися без засобів до існування. Людини ніхто не звільнить, він не потрапить під скорочення, оскільки компанія піклується про своїх консультантах і намагається зробити все можливе, щоб їм було зручно і приємно працювати з Amway.